Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítenét válaszaitokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenét válaszaitokkal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval aki nagyon dögös s mit mondhatnèk nagyon jó pasi sok csaj veszi körül szóval nagy kòpè.Sokan figyelmeztettek vele kapcsolatban de opyan jónak mutatta magát! Felvitt magához csókolóztunk meg minden azt hittem együtt vagyunk:( de azóta lemondtam 3 találkozót mert nem jön össue sose s mikor megirt neki rossz kedve lett.Èn irtam neki,hogy ha akarod bèkèn hagylak ő erre azt irta,hogy nemkell bèkèn hagynom hisz barátok vagyunk.Teljesen letörtem:(

2014. nov. 1. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyira tipikus.


Mindig a nagydumas kurogep kell ,aztan meg sirnak h at lettek ejtve :D


Ez van igy jartal, legkozelebb tobb eszed lesz.

2014. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Segítek: tanuljál jó sokat, szerezz minél több hobbit.
2014. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is segítek :)

Néha gondolkozz, legalább is próbálj meg gondolkodni mielőtt belemész valamibe.

2014. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!