Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok az alakomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok az alakomról így dundira hízva?

Figyelt kérdés

Elég gáz, de a kollégiumi beköltözés óta két hónap alatt 11 kilót híztam, pedig előtte sem voltam vékony:-(:-P


Hosszú távon persze szeretnék lefogyni, de most élvezem, hogy dundibb lettem, és pár hónapra szívesen maradnék ilyen.


De fiúszemmel vajon mennyire taszító az alakom??


[link]


19/L


2014. nov. 1. 19:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
11%

"most élvezem, hogy dundibb lettem, és pár hónapra szívesen maradnék ilyen. " akkor maradj ilyen, ha akarsz.


Maximum nem fogsz annyi pasinak tetszeni mintha karcsúbb lennél.

2014. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%

Ez a kép azért csalóka ám, más szögből más lenne ám a látvány!

11# jól beszél

2014. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem kár volt.
2014. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10%

Picit szerintem még fogyj! Vagyis majd... :) A karod ami leginkább zavaró, de igazából pici mindenhonnét mehet a melleden kívül:D

Csak túl sovány ne legyél. :)

2014. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mivel hosszútávon szeretnél fogyni, úgy vélem most nem olyan rossz az alakod, de az biztos ,hogy ez már a duci kategória.

Van akinek bejön, van akinek nem. Ez van.

2014. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

Én lány vagyok. És én személy szerint borzalmasan érezném magam, ha így néznék ki. 169 cm vagyok, és 57-58 kg, 67 voltam még februárban, és olyan jó vére vékonynak lenni, bár még van egy kis problémám a karommal, de az hamar meg lesz oldva, valamint szerintem rajtad is a karod a legkritikusabb terület, ami a legvészesebben néz ki. A lábad még nem annyira gáz.

Viszont szerintem nem éri meg elhízni ennyit, és főleg nem ennyi idő alatt, mert ez rohadt sok, és szerintem a egészségedre is nagyon káros. És nézd meg 8 hónap volt, mire leadtam annyit, amit te 2 hónap alatt szedtél fel. Igaz, nem mozogtam, mert van egy csontbetegségem, ami miatt nem sportolhatok, de csak azzal, hogy normálisan elkezdtem étkezni, 8 hónap volt, és nagy kitartás kell hozzá, meg hogy meg is tartsam. És neked sem ajánlom, hogy azt az életmódot folytasd, ami most van, mert csak tovább fogsz hízni, és a végén ott tartasz majd, hogy 120 kilós iszonyat kövér ember leszel.

Megjegyzem, most is lemehetne ey 15-20 kg.

2014. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
szerintem jó.
2014. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Király (Y) 18/F
2014. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%
Gondolj bele, hogy ha egy ilyen testalkattal terhes leszel, az lazán 30 kiló plusz...
2014. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Nem küldenél még több képet priviben ? :)
2014. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!