Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ha nagyon hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ha nagyon hiányzik valaki és csak ő rá gondoltok egy idő után elfelejtitek?

Figyelt kérdés
Nyáron volt olyan szerencsém megismerni,az egyik haveromnak a lánytestvérét aki 17 éves és 120 kmre lakik tőlem,együtt töltöttük a teljes Júliusi hónapot,szóval jól megismerkedtünk.Viszont azt hiszem szerelmes lettem,és folyton még a mai napig is csak rá tudok gondolni.Egyszerűen nem tudom kitörölni a fejemből azokat a szép emlékeket amiket csináltunk együtt.Nagyon hiányzik,ez majd idővel jobb lesz?Néha még sírok is utána.

2014. nov. 1. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Idővel elmúlik, de az ember nem olyan sajnos mint az elefánt, aki könnyen felejt.
2014. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért nem tartod a lánnyal a kapcsolatot és lesztek egy pár? Talán foglalt? Vagy a távolság miatt?

Ha ennyire jól kijöttetek, akkor vétek lenne elfelejteni.

2014. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első: Az elefánt pont, hogy sosem felejt ;)

Hogy a kérdésre válaszoljak, majd akkor fogod elfelejteni, ha találkozol mással, addig nem. Legalábbis nálam így működik.

2014. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy szól a mondás, hogy feledékeny mint a kis elefánt ?
2014. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Viberen és Messengeren tartjuk a kapcsolatot.Mindig a képeit nézegetem.Nagy a távolság és apám szerint ez nem egészséges szóval csak barátok lettünk.
2014. nov. 1. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ne apukád döntse már el, hogy te mit akarsz.


Barátom és köztem 200 km van, és 1 éve és 8 hónapja boldogan és szerelmesen együtt vagyunk.


Szóval, fel a fejjel, ha tényleg akarsz valamit a csajtól, lépjél, és legyetek nagyon boldogok, ezt kívánom Nektek! :)

2014. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen estem bele egy korombelibe, aki kb. 10-szer messzebb lakott tőlem. Mi magunk mondtuk azt, ez lehetetlen, "legyünk barátok". "Barátok" voltunk úgy 2 évig, miután beláttuk, felesleges ámítani magunkat, mondjuk ki: szerelmesek vagyunk. Ezután jött életem legjobb 4-5 éve:) Sajnos épp az utolsó egyetemi éveinkben szakadtunk el egymástól... (De ez egy másik történet.)

Szóval szerintem ha mindketten akarjátok, és szembenéztek vele, hogy nagyon-nagyon-nagyon nehéz lesz, (és kockázatos is) akkor próbáljátok csak meg:) - Én annak ellenére sem bánom (sőt, hálás vagyok érte), hogy végül ugye nem jött össze, és úgy néz ki,az egész életemre hatással lesz... (Mert a középiskolában és az egyetemen sem foglalkoztam egyáltalán párkereséssel, most meg már sokkal nehezebb...)

2014. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: a fő kérdéshez - úgy 2-3 évig tartott , míg "túltettem magam rajta", de akkor már nem tartottuk a kapcsolatot, csak karácsonyi lapok és születésnapi üdvözletek szintjén. Bár voltam azóta igazán szerelmes, teljesen elfelejteni sosem fogom.
2014. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!