Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot az egyik oszt. Társammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

9. legelején tetszett a srác. Aztán nagyon jóba áttunk, és kb. október környékére már semmit nem éreztem.

10.-ben eléggé eltávolodtunk, alig beszéltünk.

Aztán most 11.-ben megint nagyon jóba vagyunk, rengeteget vagyunk együtt suliba, meg órák után is.


Az elmúlt napokban viszont átfutott az agyamon a gondolat, hogy mi lenne, ha több lenne köztünk.. Hogy talán bejön a srác..


De barátnője van neki. Már kb. 3 éve együtt vannak. bár elég sok a problémájuk. De soha nem rondítanék bele a kapcsolatába..

Pedig rengetegszer velem van suli után, amikor a lány várja.... Meg az elmúlt hetekben 2x is felhívott éjjjel telefonon részegen, és mindenfélét beszélt, de nem értettem.. Rengetegszer mondja, hogy csinos vagyok, szép a hajam, stb.. De nem tudom, hogytényleg bejövök-e neki, vagy csak barátként tekint rám...


Igazából szarul érzem magam, mert nem akarom, hogy velem legyen,ha a lány várja, ilyenkor mindig bűntudatom van... Meg most annyira jóban vagyunk, annyira jó így minden, de akkor is bennem van, hogy mi lenne, ha..


Szerintetek egyébként bejövök neki? Mit csináljak? Hagyjam az egészet a fenébe, és csak élvezzem, amikor együtt vagyunk? Vagy..?


2014. nov. 1. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog belerondítani egy 3 éves kapcsolatba meg plane. Lehet csak barátként szeret. Jó kérdés. Kérdezz rá. De a barátnője tuti féltékeny lenne ha megtudná. Csak óvatosan.
2014. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy egyáltalán nem akarok belerondosítani a kapcsolatába..

Hát rákérdezni nem igazán szeretnénk, mert nem akarom, hogy a barátságunk rámenjen...

2014. nov. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!