Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nagy hendikepp, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagy hendikepp, ha egy férfi huszonévesen már őszül és várhatóan 30 éves korára már az "erősen őszül" és a "teljesen az" kategóriák közt lesz?

Figyelt kérdés

És "sajnos" nem az a fajta ami után abszolút fehér lesz a haj hanem az a féle amitől ilyen szürkés. Az erdeti hajszín pedig sötét szóval nem sunnyoghatom el mint egy szőke "pölö" akiknél alig lehet észrevenni.


Egyszóval: Ez mennyire rossz, mennyire hendikepp ezzel indulni?



#ősz haj #Quixote #vén trottyakosnak fog kinézni 30 évesen #hajfesték-lobbi #gyenge genetika
2014. nov. 1. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem van pár csaj akinek bejön. a kopaszodás gázosabb, és azzal is együtt lehet élni. nyugalom van és béke
2014. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja amúgy tetszenek a kulcsszavak :D
2014. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajfesték? :D
2014. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem menő az őszülő haj
2014. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hajfesték lobbi :D :D :D


Figyelj, ott van a Szellő István, ő konkrétan emiatt vezethet híradót, nem másért. :D


Sok embernek bejöhet ez. :D

2014. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ősz még mindig jobb mint egy gyatra kezű fodrász által feltett hozzád nem illő hajfesték. Vállald azt aki vagy, amilyen vagy férfinek. Semmiféle handykepp nincs:)
2014. nov. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az oszes barnas haj rengeteg nonek bejon, koztuk nekem is:-))Ez nem korfuggo ez minden pasin szexin ( a teljesen osz az nem) es ha megnezed az igazan jo pasik mindig oszulnek egy kicsit:-)))Eszedbe ne jusson festetni, total mazlista vagy:-))


30/N

2014. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

en oszulo tipus vagyok 20 eves koromtol,mindig tetszettem a csajoknak.

otven folott kezdtem festeni,a fiatal csajok miatt

2014. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!