Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi járhat a lány fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a lány fejében?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 éve összeismerkedtem egy lánnyal a haverom házibuliján, ott kavartunk... Majd buli után beszélgettünk de nem volt semmi komoly. Elhívtak egy szilveszteri buliba ahova őt is meghívták de mondta nekem, hogy nem tud eljönni, de valamikor összefuthatnánk.. Buli után 1 héttel írtam neki, hogy lenne kedve eljönni velem valahova, az üzenetet csak megnézte de nem válaszolt.. Következő buli alkalmaként elhívtam de nem jött el, mert tanulnia kellett. Rá másfél hónapra barátja lett nem is beszéltünk 5hónapig. De most valamiért rám írt hogy mi újság. VALAKI!?!

2014. nov. 2. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ló nincs jó a szamár is.
2014. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha maradt önbecsülésed, akkor nem válaszolsz neki
2014. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kellettél neki lehet hogy ez most valami hatására változott... de én a helyedben most már nem állnék le vele ...
2014. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 -Igazmondó- ***** válasza:
100%
Hagyd.
2014. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 poiu ***** válasza:
100%
Ha nagyon tetszik, válaszolnék lazán, mellékesen.
2014. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért nem értem mert nem beszéltünk olyan sokat h jaj de régi barátok vagyunk és azért rámírt, mellesleg még mindig meg van a palija...
2014. nov. 2. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nézd meg te is de ne válaszolj.
2014. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te egy pótvalaki voltál , akit a szekrényében tárolt, ha netán nem találna huzamosabb ideig mást. Most ,hogy nincs senki és kezdi benőni a szőr az intimnyílását , elővett téged a fiókból. Megoldás? Ne csinálj semmit, vagy ha mégis akkor toszd meg és tedd vele ugyanazt mint amit ő veled!
2014. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig megvan a palija? Akkor nyilván csak szórakozik. Bár ki tudja? A lottóban is az esély egy a negyvenmillióhoz és mégis szokott ötös lenni.
2014. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jól megdugnám és lelépnék
2014. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!