Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a következő helyzetben? Vajon mi járhat a lány fejében?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel fb-n kezdtem el beszélgetni.

Jó fejnek tűnt. Nem olyan aki csak elolvassa amit írnak neki és ha kell akkor válaszol igennel vagy nemmel.


Elég hamar elkövettem egy hibát.

Alig beszéltem vele de már találkozót akartam összehozni. Ő belement de még a találkozó előtt lemondta. Indok csak annyi volt hogy ő most nem szeretne semmit, nincs túl az előző kapcsolatán.

Sajnos egy jó ideig nem tudtam vele beszélni.

Futólag láttam többször is, köszönt amikor ráköszöntem, sőt volt, hogy szinte várta hogy ráköszönjek úgy figyelt. Akkor sajnos nem volt alkalmam beszélni vele.


Egyszer összefutottam vele az utcán, beszéltünk de elég erőltetettnek tűnt mert ő nem nagyon szólt hozzám.

Később láttam hogy összejött valakivel... Nem tudom hogy akkor túl volt e már azon az előző kapcsolaton amit mondott nekem vagy ő se tudta igazán.


Eközben sem tudtam kiverni a fejemből, pedig amikor megtudtam hogy van valakije akkor egy világ omlott össze bennem.


A kapcsolata nem tartott sokáig, 2-3 hét múlva már külön voltak. Alapvetően szomorú dolog, de nem az én számomra!


Eltelt egy kis idő,1-2 hét, egy hónap, nem láttam, nem tudtam róla semmit.


Nemrég viszont ismét összefutottam vele, beszélgettünk. Most jó fej volt, már amennyire lehet vki jófej egy olyannal akit alig ismer. Ő is kérdezett tőlem nem csak én tőle. Ez pozitív, sokszor még az is passzív a beszélgetésben akit gyerekkorom óta ismerek.

Bár nem egymásról beszéltünk, nem mertem neki felhozni a témát. Ettől függetlenül jót beszéltem vele.


Ismét eljött egy olyan nap amikor láttam és tudtam vele beszélni. Most se volt bunkó, bár csak pár mondatot váltottunk :S

Néha beszélek vele fb-n de azóta hogy úgymond elutasított mert nem akart velem találkozni, nem hoztam fel neki ezt a dolgot, hogy nekem még mindig tetszik.


Nem tudom hogy amikor beszélek vele akkor azért figyel rám mert érdeklem őt vagy csak azért mert nem akar bunkó lenni, hogy nem foglalkozik azzal mit mondok neki.

Nem tudom hogy ő úgy néz rám mint férfira vagy mint emberre.


Az biztos hogy ő nem kezdeményezne beszélgetést, legalábbis volt, hogy csak köszöntünk egymásnak de nem mondott semmit. Igaz én se, de hol van megírva hogy a fiú szólalhat csak meg először?


Lehet hogy félénk. Nem tudom, én nem vettem észre hogy zavarban lett volna valaha is. Az biztos hogy nem egy nagyszájú csaj, nem beképzelt.


Tudtok adni tanácsot hogy mit csináljak?

A lány fejében vajon mi zajlik?

20f


2011. dec. 5. 19:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs ha hosszú lett de a lényeges dolgokat nem hagyhattam ki.
2011. dec. 5. 19:08
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom lusta vagyok elolvasni.... talán írj a lánynak is regényt Andersen!
2011. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, amit írtál, mert nagyon hosszú, és túl sok hülyeség van benne. Két sor után meg tudom mondani, hogy túl sokat stresszelsz miatta. Csak lazán, csináld, ahogy jól esik.


Amúgy meg nyilván neki is vannak érzelmei, meg még rá is játszik. Nem sietsz te sehova, játssz vele együtt. Kis szemezés, kis flörtölés, ameddig jól esik, nem kell mindjárt feleségül venned. Utána meg majd, ahogy jön!

2011. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meghódítani, nem kell rögtön lerohanni, csak szép lassan.
2011. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mégis hogy, mit mondjak neki? mit csináljak?:S

Nagyon kezdő vagyok

2011. dec. 5. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Abból, amit leírtál, szerintem az tűnik ki, hogy vagy bizonytalan veled kapcsolatban, vagy már eldöntötte, hogy nem érdekled. De szerintem próbáld egyértelműen kideríteni, mi is a helyzet mert még bármi kisülhet belőle.

Lány vagyok, szóval az ő szemszögéből nézve próbálok tanácsot adni. Szóval, keresd vele kontaktot, ne tolakodóan, csak érezze, hogy figyelsz rá, érdekel, hogy mi van vele. Ha azt veszed észre, hogy szívesen beszélget veled, illetve egy idő után már ő is vágyik a társaságodra, akkor belemehetsz kicsit egyértelműbb helyzetekbe is. Apróbb érintések, amik még nem számítanak nagyon bizalmasnak, bókolhatsz is neki. Mindig figyeld a reakcióit, mivel másból nem is tudsz kiindulni. A lényeg, hogy ha látod, hogy pozitívan reagál, utána jöhet a következő lépcsőfok. Az elején az a legfontosabb, hogy minél többet tudjatok beszélgetni.

2011. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!