Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi létemre nagyon kerek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre nagyon kerek a fenekem. Ciki?

Figyelt kérdés
A sok sport="D

2014. nov. 2. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint imádom ha egy srácnak kerek a feneke ^^ L
2014. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
én nem sportolok de nekem is gömb alakú, viszont te meleg vagy ha a saját segged popsink hívod :D
2014. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:D Képet!
2014. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha izmosan kerek az okés, a tepsise..jhajj nem :D
2014. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bu..z..is, hanem szimplán vicces a popsi szó, én is annak mondom. :) 19/F

Egyébként nekem is kerek, nemhogy a lányok, de még a hugom is mindig megemlíti, hogy nagyon jó. :)

2014. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanmar!!!! :D van egy baratnom aki ha meglat egy olyan sracot akinek kerek segge van mar habzik a nyal a szajatol :'D es elhiheded nem csunya csaj ;)
2014. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem baj, Martin.
2014. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamasz fiú voltam akkor cikinek tartottam, suliba szívták a vérem női seggűnek hívtak, tesi óra volt érdekes futás közbe, aztán telt múlt az idő akik voltak barátnőim oda voltak érte, tetszet elfogadtam, nagy a fenekem, manapság pl elő fordul fogy alsógatya be vág a fenék pára közé vagy ha épp alsó nélkül vagyok akkor meg épp a nadrág mellőzöm, farmer esetén nem hordok alsót ott kevésbé van gond, tehát igazából nekem nem ciki hogy nagy, strandon látok olyat 2 lány rám pillat össze súgnak, kellemetlenség inkább akkor volt amikor épp volt barátom, strandon hozzám szolt egy másik lány szexi a seged, na most ok bok de az akkori barátnőm ez miatt majdnem meg tépte a csajt, volt olyan is pl egyedül álló voltam strandoltam, oda jött kb velem egyidős csaj, le szólított mondta egy ideje nézi a fenekem, meg e foghatná meg markolni, mondtam ha nincs párod felőlem, ha ezzel örömet okozok.
2022. febr. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!