Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz, ha fiú létemre...

Mennyire gáz, ha fiú létemre nagyon formás a fenekem?

Figyelt kérdés

Tehát, ha van rajtam felső (póló), akkor nem vehető észre.


De, ha nincs rajtam felső, csak nadrág (pl. úszás) akkor nagyon érdekesen látszódik, hogy formás a fenekem, mint egy nőé, tehát "kidudorodik", de elég rendesen.

És mivel elég vékony vagyok így még jobban feltűnő, hogy ilyen "nagy" a fenekem.


Ez mennyire elrettentő?


2014. aug. 31. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
homokos privi áradat 3.. 2... 1...
2014. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, én nőként a seggedet fogdosnám egész nap. Legalább egy jó segge lenne kettőnknek XD
2014. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hú én nem vagyok oda a férfi fenekekért, megfogdosni sem szoktam a páromét sem! A nőies férfisegg meg valahogy taszít..tehát,ami kerek,formás... Nem tudom miért.Gondolom,ha máshol rendben vagy,nem gond :)
2014. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is bírnám ha a barátomnak ilyen feneke lenne:D Lehet fura, de én mindig megnézem egy fiú fenekét, szerintem az is fontos... Szóval ne aggódj, tuti hogy nem fognak kinézni emiatt;)
2014. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Alapból nem gáz, de börtönben ne nagyon mutogasd. xD
2014. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Képet akarunk!!! Jó férfiseggeket akarunk nézegetni!!!
2014. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
naja a helyedben úgy élném az életem hogy ne igen kerüljek börtönbe, mert egy hét után amikor fingasz csak susogást hallani majd :D
2014. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sörösüveget rá lehet tenni? Ha igen aakkor cool segged van:-D
2014. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!