Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz fiúk mi lenne az a pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk mi lenne az a pont amikor már?

Figyelt kérdés

amikor már úgy lennétek vele hogy kipróbálnátok egy helyes (szép arcú) 19 éves fiúval? :)

(a kérdésem teljességgel informatív jellegű és csak érdekel nyugodtan válaszoljatok őszintén az oldal anonim úgy se tudjuk ki vagy)


2014. nov. 2. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább szűzen halok meg
2014. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 100 milliárd FT
2014. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van az a pénz, de te azt nem tudod megfizetni!
2014. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd... Te összekevered a szexuális túlfűtöttséget, a nemi identitással. Nyilván minél inkább kívánja az ember annál lejjebb mennek az elvárásai, de ettől nem lesz homokos.
2014. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kihalna az összes lány! De lehet még akkor se.
2014. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha én d**ghatom meg akkor akár most is :D de én nem engedek semmit a fenekemhez
2014. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha. Amikor betelt a pohár, és nem bírtam tovább, akkor fogtam a telefont, felhívtam egy 19 éves, bájos kis prostit, és elmentem "játszadozni" vele. Nem bántam meg, az a pénz meg nincs, hogy homár legyek.
2014. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!