Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! (16-20) Ti is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (16-20) Ti is meg szoktátok nézni a 30/40-es pasikat?

Figyelt kérdés
Szerintem általában még vonzóbbak is, mint a velem egykorúak... Persze nem kezdenék velük, csak legeltetem a szemem. :)
2014. nov. 2. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

mivel a fiúk is általában megnézik az idősebb nőket. sőt teli is küldenék őket legszívesebben az örökítőanyagukkal, ezért vélhetően vannak olyan lányok is, akik simán elfantáziálnak arról, hogy egy kicsit őszülő feszes 40-es csávó saját tiszta és tágas lakásán a puha ágyán egy szál combfixben és egy laza bugyiban nyújtózkodva várja, hogy a csóka megmutassa neki, mit tanult az elmúlt 25 évben.


hajrá :)

2014. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyilván a csaj vár az ágyon... kicsit összemosódott, a lényeg érthető
2014. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ha jóképű nagyon, akkor megnézem, de amúgy nem. Némelyik apám is lehetne, és nekem nincs apakomplexusom :D Sármos, jó képű, szép mosolyú kb :DD

mondjuk Ryan Gosling a megnézendők közé tartozik a sármja végett...:DDD

L/17

2014. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem én... és milyen igaz :P
2014. nov. 2. 17:34
 5/6 Fényember ***** válasza:
Amikor megláttam a kérdést rögtön az futott át az agyamon hogy jééézus dehogy nézem nincs nekem apakomplexusom...aztán elgondolkodtam...és eszembe jutott hogy a szomszédba lakik egy hapi (feleség,pár éves kis gyerek) aki húú azért nem semmi...persze ez csak elméleti alapú és barátom is van csak úgy ja...van hogy néha elkalandozok vele :D
2014. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok, és csak a 30-40-eseket nézem meg :D
2014. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!