Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik itt ajánlatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik itt ajánlatokat tesztek nőknek, elgondolkodtatok már azon, hogy mi lenne, ha mondjuk egyszer az anyátokba botlanátok?

Figyelt kérdés
Esetleg más közeli rokonba.
2014. nov. 2. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Veled megesett? vagy csak ennyire parázos vagy?
2014. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy, van barátnőm, csak elgondolkodtatott, hisz sosem tudhatják, hogy ki van a másik oldalon.
2014. nov. 2. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Innen egy vakrandi :D Mégis mennyi esélye lenne, hogy pont egy rokonba fuss bele? :D
2014. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én elgondolkodtam rajta :D

Elég ciki lenne :D

2014. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 Attól hogy most van barátnőd, korábban még megeshetett, de gondolom szívesen eldicsekedtél vele. :)


Egyébként nem szoktam 20-30 évvel idősebb nőknek ajánlatot tenni. :)

2014. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megeshetett volna, de sosem írok rá senkire, nem ismerkedés céljából vagyok itt.
2014. nov. 2. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy itt?
2014. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy segítsek, amiben tudok, és nem utolsó sorban saját magam szórakoztatása végett.
2014. nov. 2. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Például hogy olyan értelmes kérdéseket teszel fel hogy nem parázunk-e attól hogy anyánknak teszünk szexuális ajánlatot? :)
2014. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!