Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok idealis ferfi?

Figyelt kérdés

Tudum van sok ilyen kerdes de ott csak egy ket szavas valszok vannak h izmos vagy gondoskodo

Szval ha lehet valaki leirhatna reszletesen h ha kapcsolatba lenne valakivel akk mit varnal el tole szval pl h lepjen meg valamivel, mi esne jol neketek akar olyanokat is ami mar mar lehetetlen de jol esne

Meg persze a kulsorol is eshet szo

Ja meg azt se bannam ha valaki a sexulais reszet is leirna a kapcsolatnak h mit var el a fiutol a lany szval minden amit szeretnetek h a fiu megcsinalja a kapcsolatba

A hasznos valaszokat dijazom es a rosszakat is :) am 16f vagyok


2014. nov. 2. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ideális pasi olyan, akit én szeretek, megszeretek:)
2014. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem egyszerű, de megpróbálom körülirni. A külső, az mindenkinek más, ezért inkább belsőről beszélek. Fontos, hogy lehessen vele dumálni, megbeszélni mindent és nem elrejteni hanem megoldani a gondokat. Őszinteség, hűség nagyon fontos. Lehessen vele viccelődni, viszont komoly dokgokban legyen komoly. A kapcsolat elején ne siesse el a dolgokat, legyen türelmes és nézzen más csaj után ha nem fekszem le vele első randi után. Vállaljon fel a haverjai és a családja előtt. Néha kell egy kis romantika, zene gyertya, de legyen spontán is. Szexről annyit, hogy minden lány másra vágyik, máshogy szereti, szóval legyen olyan kedves és elégitsen ki, ahogy szeretném. Ne erőltesse, amit nem akarok, figyeljen rá, hogy nekem is jó legyen ne csak neki.Mint már emlitettem, ne sürgessen, várja ki. Ápoltság/higiénia alap. Kb ennyi, remélem segitettem :) 16/L
2014. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hoppá! NE* nézzen más csaj után ha nem fekszem le vele első randi után. 
2014. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!