Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex lennék? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem vallom magam annak, mindig a férfiak érdekeltek, soha nem vonzódtam nőhez. Nem nagyarcúskodni akarok, de sok fiúnak tetszem, volt már 5 éves kapcsolatom is. Viszont van egy kedvenc színésznőm akit egyszerűen csodálok. Gyönyörű, imádom, nyomon követem mindenhol, minden nap képeket nézek róla, és este mikor lefekszem sokszor elképzelem, hogy hozzá bújok. Rengeteget gondolok rá egy nap. Sokszor elképzeltem milyen lenne vele valami intim dolgot csinálni. Mikor egy filmben látom el tudnék olvadni, mint egy helyes pasi látványától.

22/N voltam


2014. nov. 3. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Más nőhöz is vonzódsz, vagy csak hozzá?
2014. nov. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak hozzá! Mással el sem tudnám képzelni.
2014. nov. 3. 02:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplan tul rajongsz erte
2014. nov. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy hívják azt a színészt hogy rihanna?
2014. nov. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyalj ki engem és képzeld, hogy ő az 20/l
2014. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!