Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? 18/L,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? 18/L, szűz, biszex.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. És szűz. Volt már 2 barátom, de nem volt konkrét szex. Igazából hozzájuk sem mertem érni...

Az izgatással nem volt probléma, de valahogy belül nem akartam a dolgot soha. Viszont lányokkal már volt dolgom, 2 komoly kapcsolatom volt, és egy jelenleg is tart. A lányok nekem ilyen téren teljesen különböznek, bármit megtennék hogy neki jó legyen, nem vagyok gátlásos sem.

De valahogy mégis, mintha hiányozna valami a kapcsolatból. Szeretnék egy fiúval tényleg, úgy igazán járni, aki fontosnak tart, aki mellett érzem a védelmet, de tartok attól, hogy pontosan ez miatt, hogy nem voltam még fiúval, de lánnyal igen, elitélne. Eleve azt sem tudom hogy kell egy pasihoz nyúlni, azt meg végképp nem, hogy meg merném e tenni. Csinos lány vagyok, és ha akarnám bárkit megkaphatnék. Az erősebbik nemtől mégis tartok, és attól is, hogy ez miatt, mindig egy ürességet fogok érezni az életemben. Leszbikus nem vagyok, ezt ne is mond. Pasik nektek kellene egy ilyen macerás lány?

a válaszokat előre is köszönöm.


2009. aug. 28. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Úgy is le fogsz/fognak pontozni, de szerintem próbáld ki a ciántablettát. Ha véletlenül nem hat egyből, akkor legalább egy hónapig szedd.
2009. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Macerás lány senkinek sem kell. Majd pár év múlva igazán szerelmes leszel egy fiúba és akkor már csak nevetsz majd egykori önmagadon.
2009. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne mesélj a múltadról;)

de ha mégis mesélsz akkor akit a sors neked szánt annak egy ilyen vagány csaj kell;)

és ne írd le ezért önmagad, igen is értékes vagy attól még hogy csajjal voltál.

2009. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az ilyen tök vicces.

szűz, de mégis tudja ,hogy biszex. :DD

2009. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hintalow ***** válasza:

Lol.

Honnan tudom, hogy biszex vagy (ami már a nevében is szexuális tevékenységre utal) ha szűz is vagy?

Le van írva a használati utasításodban az apróbetűs résznél?:)

2009. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
onnan, hogy nem undorodom a férfiaktól:D
2009. aug. 29. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!