Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy összejön két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy összejön két olyan ember akik a múltban érdeklődtek egymás íránt de a külső okok miatt nem lehettek együtt? Vagy ilyen nincs?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Akiket pl.eltiltottak egymàstól a szüleik? Lehet az idővel elfelejtették egymàst nem lesz màr az a csillogás a szemben -én úgy làttam eddigi tapasztalatokból.
2014. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szülők nem tudnak semmiről, legalábbis nálam :P :D
2014. nov. 3. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.


Viccet félretéve miért ne lehetne?

2014. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De van. És lehetséges. Ha megvárja egyik a másikat és mindkettőnek a külső akadályozó ok megszűnik.
2014. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen. Tetszettünk egymásnak, de ő külföldre utazott a családjával határozatlan időre, az sem volt biztos, hogy hazajönnek valaha. Végig beszélgettünk, de csak baráti jelleggel, hiszen tudtuk, hogy kivitelezhetetlen lenne a dolog közöttünk. Mindkettőnknek volt néhány kapcsolata ez idő alatt, majd végül hazaköltöztek, és mi összejöttünk. 4 éve vagyunk együtt.
2014. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát kíváncsi lennék a külső okokra, tényleg... mi lehet az, ami megakadályozhat két embert, akik odavannak egymásért? Ha kölcsönös lett volna és mondjuk a szüleim próbáltak volna akadályozni, az a részükről teljes kudarc lett volna.
2014. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még Jane Austen világában is létezett (Meggyőző érvek c. könyve)... akkor most miért ne létezhetne?
2014. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# :D
2014. nov. 3. 10:16
 9/9 anonim ***** válasza:

"Hát kíváncsi lennék a külső okokra, tényleg... mi lehet az, ami megakadályozhat két embert, akik odavannak egymásért? Ha kölcsönös lett volna és mondjuk a szüleim próbáltak volna akadályozni, az a részükről teljes kudarc lett volna."


Most így a fejemből tudok neked egy konkrét példát is mondani.


Elvált nővel ismerkedem akinek van két kicsi gyereke. Ő 2 órára lakik a munkahelyétől, én is 2 órára lakom a munkahelyemtől (egy telephelyen dolgozunk, noha nem egy cégnél). Szóval messze lakunk mindketten és ráadásul az ellenkező irányban. Én nem fogok kezdeményezni részben mert nem látom, hogy ott tudnék neki lenni és én gondolok a gyerekeire is. Viszont, én 3 hónap múlva költözöm be közelre, ő meg ha a gyerekek eljönnek nyáriszünetre akkor fog költözni. Ő is közelre. Egymástól leszünk autóval 10 percre. Így elhárul az akadály. Amikor ez megtörténik azonnal elhívom. Ennyi. :)

2014. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!