Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kozeledjen egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledjen egy pasi eloben egy csajhoz, hogy a csajnak ne az az erzese legyen, hogy csak szexet akar a srac?

Figyelt kérdés
Kozeledtem fele ugy, hogy odaultem melle, a karjat meverintettem, majd megfogtam es az oldalara csusztattam a kezeimet, hozzaertem a terdehez, erre azzal jott, hogy le akarom fektetni.
2014. nov. 3. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hülyék a nők, nincs mit tenni. Idegbetegek. Gondolkodni képtelenek. 95%-uk legalábbis.
2014. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mátka2014 válasza:

Ne így közelíts...

Először is, ha tetszik neked a lány és tényleg nem csak megfektetni akarod, akkor kezd azzal, hogy elhívod valahova, ahol tudtok beszélgetni,/ egy kis kávézó például / másnap pedig vigyél neki egy csokit...És hidd el, hogy megváltozik a véleménye rólad....

2014. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát ne simogasd, inkább beszélgess vele vagy hívd el valahová...mondjuk ez attól is függ, hogy eddig milyen a kapcsolatod vele.
2014. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig semmilyen!
2014. nov. 3. 15:34
 5/5 anonim válasza:
Ahha...szerintem a legjobb akkor az ha megpróbálsz beszélni vele, de először még ne vidd túlzásba mert nem imponáló ha lerohanod. Megkérdezhetem, hogy honnan ismered? Akkor talán konkrét tippet is tudnék adni:)
2014. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!