Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pár kérdésem a szexel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pár kérdésem a szexel kapcsolatban. Valaki? L

Figyelt kérdés
Két napja vesztettem el. Mikor ujjazott a barátom (2 ujjal) nem fájt, fel voltam izgulva. Viszont alig ment be neki, nagyon nagyon szűk voltam, szinte nem is éreztem a mozgást annyira szorítottam. Fogok tágulni valamennyit vagy én ilyen vagyok egyszerűen? Valamint először én voltam alul, de aztán én lettem felül, így kevésbé fájt, ez mitől lehetett? Ugyan úgy tövig bent volt. Akkor nem véreztem, de ma reggel egy picit igen. Ezt sem értem. Bocsánat az értetlenkedésemért, de máshol nem tudom ezt megkérdezni.
2014. nov. 3. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A vagina alapvetően egy rugalmas dolog. Szóval ha nem "szorítod", ellazulsz, be fog férni, és nem is fáj.
2014. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátod igazán mázlista, nem fogsz sokkal jobban tágulni, ne aggódj! :)
2014. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!