Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túllépni valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni valakin, akivel rá vagyunk kényszerülve rendszeresen találkozni? Valakinek már sikerült?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve...
2014. nov. 3. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sikerült... De gyötrelmes egy év volt, és igazán akkor sikerült csak, amikor már lediplomázott a volt barátom és nem kellett többet látnom. De azóta se szívesen teszem be a lábam az egyetemre, mindig eszembe jut, milyen kínkeservesen jártam be annak idején.
2014. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol találkoztok rendszeresen, munkahely?
2014. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Iskola
2014. nov. 3. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Neha meg ugy sem lehet tullepni valakin h nem latjuk:-)))))
2014. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem a szerelem hanem az utálat miatt nem tudok túl lépni!!! Nem lehet sajnos. Iskolaváltás? Direkt kerülés?
2014. nov. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

túllehet :) nekem is sikerült :)

o.társammal jártam, február végén szakítottunk. a nyári szünetig nem tudtam túllépni, de az nagyon jót tett :)

aztán amikor újra suli volt, még az első 1 hétben felkavaró volt a látványa, de azóta teljesen elmúlt minden :) olyan, mint bármelyik más osztálytárs.

2014. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!