Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami gond?

Figyelt kérdés

Szóval...megismerkedtem egy csajjal, ő is 170 magas mint én. Ő már nem szűz, de én még igen !

Fogalmam sincs hogy mekkora az ideális méret, mert személyenként változó. DE megnyugtatna ha tudnám hogy mondjuk egy 19 éves nem teljesen szétdugott csajnak, mekkora lehet a tökéletes.

Nekem 15,5 hosszú és 4 centi vastag, szerintem nincsen vele semmi gond, tuti használni is tudom :D

Csak a kérdés hogy ez vajon egy már nem szűz csajnak elég lesz, vagy nem biztos hogy fogja élvezni velem ?

Ahogy kifilóztam az előző pasijának nagyobb lehetett, mert na m1...szóval neki nagyobb és vastagabb volt, szóval ezért van a parázás.

Segítenétek lányok hogy több önbizalmam legyen, hogy ezzel igenis sikerülni fog őt eljuttatni a csúcsra ?

Esetleg 1-2 jó tanács ?



2014. nov. 4. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem kell foglalkozni azzal hogy mi volt te előtted, mert az elmúlt, ha téged akar a csaj, akkor nem azzal fog törődni hogy jajj de a réginek nagyobb volt! Tudja a lány hogy szűz vagy? ha igen, akkor talán lehet úgy hogy majd ő próbál téged rávezetni ha megtorpannál, nincsen azzal semmi baj! Egyébként meg ne aggódj, nem lehet elrontani :)
2014. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem a 15,5 alapból kicsit kicsi:|

de hát jó technikával:)

2014. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xXxRics válasza:
Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni! :D
2014. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hááát rendben, kiderül majd :) :D

Kicsit félek de szerintem természetes XD

2014. nov. 4. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj Apa! Elnézést, ha vulgáris leszek, de attól, hogy egy nagyobb farkú pasi dugta a lányt előtted, az nem jelenti azt, hogy te már csak harangozni tudsz benne. Érted? A punci rugalmas, ha kétszer nagyobb farka is volt az előző legénynek, attól még ugyanúgy tudsz örömet okozni neki, mint ha fordított lenne a szitu. Ne parázzál.
2014. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!