Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar velem találkozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem találkozni? Mit akar?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom (jártunk régen) megcsalta velem a barátnőjét. Azt mondja, szereti a csajt, de fontos vagyok neki én is mint extrás barát....

Mondta párszor, ha én lennék a csaja, engem sose csalna meg.

Mondtam neki, hogy szakítson a lánnyal, de nem teszi, mégis folyton hívogat és találkozni/randizni szeretne velem...


2014. nov. 4. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál. Ha komolyan gondolná szakítana a csajjal.
2014. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de naiv vagy kérdező, már emg ne haragudj, de egy jobb nőért téged is megcsalna csak max nem tudnál erről :D amugy meg te vagy a dugópajtása, szóval szerintem akkor jársz a legjobban ha hagyod és keresel egy normális megbízható társat, vagy maradhatsz az ágyasa de ennél sosem leszel neki több, max ha otthagyja a barátnője de akkor is csak hogy legyen valaki és ha talál jobbat akkor dob vagy azzal kefél félre, ilyen emberekben nem lehet megbízni , kerülendő :D
2014. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. nov. 4. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem újból megugrani.
2014. nov. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint h megugrani?
2014. nov. 5. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!