Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk: hihető, hogy ha amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: hihető, hogy ha amúgy is elég dundi voltam, és még híztam a kapcsolatban akkor mégis jobban tetszem neki?

Figyelt kérdés

68 kiló voltam, mikor összejöttünk (158 centi), azóta még feljött pár kiló. Szerintetek lehet, hogy tényleg jobban tetszem így neki?


Képet tudok küldeni, de csak annak, aki ír privátban.


2014. nov. 5. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne elképzelhető?


Tudod, mindenki más és más. Azért 68-70 kiló még nem egy kóros kövérség, főleg ha arányosan oszlik el. Most akinek alapból ez jön be, annak miért ne tetszhetnél?

2014. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hihető, van, akinek direkt ez tetszik.
2014. nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
nem, szerintem csak szeret téged és ezt hazudja...de mindegy..
2014. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
simán...itt az oldalon több ilyenről számoltak már be...
2014. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mindannyiunknak más az ízlése, van aki a vékonyakat szereti, van aki a dundikat...
2014. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, mert eltérsz a 21. század betegesen sovány ideáljától, nem leszel csúnya vagy visszataszító vagy bármi. Akinek az tetszik, ha egy lányon van némi kis plusz, annak az tetszik, és ezen nem kell gondolkodni. Veled van, szeret téged, tehát nyilván ez tetszik neki. Akkor most miért a hiszti?
2014. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!