Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a rosszfiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a rosszfiú-elméletről?

Figyelt kérdés

Gyakran felvetődik a normálisabb férfiakban a kérdés: Miért a bunkó, agresszív rosszfiúhoz vonzódik a lányok nagy része? Nos, sokan azt mondják, hogy a gének miatt, meg evolúció, meg hormonok. Evvel én is egyetértek. Ugyanúgy van ez szerintem a fiúknál is, evvel magyarázható, hogy miért a r*bancokhoz vonzódik a legtöbb fiú.

De talán a "lányok nagy része" és a "legtöbb fiú" nem volt pontos meghatározás. Hogy miért? Szerintem kivétel nélkül minden ember vonzódik a rosszfiúkhoz/r*bancokhoz, főleg ha ezek jól is néznek ki. Legalábbis ameddig nincs barátja/barátnője. Ez mind a gének miatt, ugyanis a génjei az intelligens, érett embernek is ugyanonnan származnak, mint a többieknek.

Viszont úgy gondolom, hogy az intelligens, érettebb ember ellent tud állni ennek, megtalálja a társát, aki éretten gondolkodik, és tényleg tud szeretni. Lehet, hogy nem a legszexibb lány a világon. De benne is meg lehet találni a vonzóságot! Mert a felszínes emberekben már akkor megtaláljuk, mikor felszínesen ismerjük őket. De a nem felszínesekben csak akkor, ha alaposabban. :) Remélem, értitek mire gondolok.



2014. nov. 5. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezer bocs, de nem olvastam végig a litániát, csak a kérdést.

Nos, én kifejezetten rossz fiú vagyok, emellett nagyon, nagyon agresszív is. Valahogy még sem kedvelnek a lányok. Talán azért mert nem vagyok bunkó, sőt kifejezetten úriember vagyok. Azt mondod bunkónak kéne lennem, akkor döglenének értem? :D :D

2014. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ertek egyet. Tenyleg van olyan ember, akinek nem tetszenek a r.bancok vagy a bunkok. En vagyok az elo pelda. A bunko "szepfiuk" sosem tetszettek, mert taszitott a viselkedesuk. Barmilyen hihetetlen, igenis lehetnek taszitoak egyes emberek szamara. Ez a mai napig igy van nalam. Nem tetszenek a ma oly' divatos, erdekes frizuras, tapados nacis es polos fiucskak sem. Nyalasnak tartom. Bocsanat ha valakit megsertettem vele. Ugyanez vonatkozik a fent emlitett bunkokra. Nem szeretem ha valaki "nagyarcoskodik" vagy jatssza a tarsasagi embert, aki mindennek a kozeppontja. Hazastarsat is eszerint valasztottam magamnak es nem bantam meg.


Az is sokat szamit, hogy amikor valaki csalodik egy fiuban/lanyban, akkor sokszor hirtelen "r.banc" vagy "bunko" lesz az illeto. Ezt azert ne hagyjuk ki. :)


A maradek pedig, akik tenyleg az ilyenekre buknak es eszerint itelik meg az osszes tobbi ferfit/not... Hm. Nem lehet ra mit mondani, a sajat hulyeseguk hogy ilyeneknek probalkoznak.


En itt most 3 lehetseges verziot leirtam. Mar csak ebbol is latszik, hogy nem vagyunk egyformak, epp ezert nem lehet ugyanazt a sablont huzni minden emberre.

2014. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es:

Nekem sem szimpatikusak a r*bancok.

Viszont a szimpátia meg a vonzalom sajnos néha olyan messze van egymástól, mint Makó Jeruzsálemtől. :D Simán megtörténhet, hogy emberileg valaki egy másik embert 0-nak tart, mégis vonzódik hozzá. Viszont jobb esetben tudja tartani magát, és nem próbálkozik be nála.

Lehet, hogy neked a vonzalmat is sikerült kiölnöd, de alapból szerintem a vonzalom megvan.

2014. nov. 5. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

A férfiak már annyira nem rajonganak a ribikért a nők pedig 3 típusra osztották el a rajongásukat


1.Az általad írt bunkó

2.A homokos anime-csávó szerű buznyákok

3.Kopaszodó, "családfő-jellegű" leendő mézgagézák de ők mint balek férje szerepelnek aki meg lesz csalva az első kettő valamelyikével.

2014. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 candrea válasza:
Szerintem az "apa/anya minta" miatt. Beépül a tudatalattiba.
2014. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!