Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy reagálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy reagálnátok egy ilyen helyzetre? (lent)

Figyelt kérdés

Tehát, ha lenne egy lány az osztályotokban, akiről tudnád, hogy szerelmes beléd, és szimpatikus lenne neked, de csak barátként. Aztán átmenne másik suliba. Aztán később rád írna, és megkérdezné, hogy tudtál-e róla, hogy szerelmes volt beléd, és azt válaszolnád, hogy igen. (A "barátnői" mondták el neked annak idején, és ezt a lány is sejtette.) Aztán utána pár hónap múlva mennél haza a suliból, és a lány egyszer csak odamenne hozzád, hogy beszélgetni szeretne veled arról, hogy te éreztél/érzel-e iránta valamit, mert nem egyértelmű számára, hogy mi a helyzet, és tudni szeretné.

ÉS a másik eset: Ugyanez, csak úgy, hogy neked is tetszik a lány, de valamiért sosem mertél lépni. Hogy reagálnál? Furcsa lenne ha csak úgy odamenne hozzád?

Előre is köszi a válaszokat! :) Ja, és nem rólam van szó, tehát nem én vagyok az a lány.



2014. nov. 6. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első eset: megmondanám neki, hogy sorry. A második eset: a legboldogabb nap az életemben.
2014. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én mondtanám,h bocsi,de csak barátságot éreztem.


Másik eset: Elmondanám, hogy lehetne köztünk több.Hát ennyi.

2014. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

De nem gondolnátok furának, hogy csak úgy odamegy hozzátok az utcán a csaj erről beszélgetni? Vagy nem lenne kínos? Főleg, ha nem tetszik...

2014. nov. 6. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol kínos ez? Többnyire a lánynak kínos ha nyílt utcán velem beszélget :/ ezek szerint lehet fordítva is?...
2014. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok belekontárkodni a dolgotokba, de nálunk egy úgy ment, hogy ha a fiú akart valamit azt jelezte. Ha nem, akkor ezt csinálta mint ez a fiú. Vállat vonogatva mondta "tudta".. de ennyi.
2015. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!