Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez komolyan akkora bun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komolyan akkora bun es tenyleg egy r*banc lennek ezert?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy 16 éves vagyok és most járok 10-be.Van egy évfolyamtársam akivel nyáron nagyon jóban lettem és kavartam vele szeptemberig.Én össze akartam vele jönni csak még nem lépett túl az exén és,ezért csak kavargatott a lányokkal és nem akart komoly kapcsolatot.utána nagy nehezen túlléptem rajta és szeptember végén nagyon jóban lettem az egyik haverjával.Akkor elkezdtem vele kavargatni és egy honapig ilyen 'barátság extrákkal 'kapcsolatunk volt.(persze csak csokolózás volt a maximum).De egy hónap után valahogy megromlott akapcsolatunk és vége lett.Most 2-3 hete bejött egy újabb fiú a képbe aki nagyon aranyos.meg minden,de rájöttem,hogy ez után a 2 fiú után most inkább hanyagolnom kéne a fiúkat.A ket fiú után közölte a volt legjobb fiubarátom,hogy en mekkora egy r*banc vagyok.Meg,hogy engem bárki tök könnyen fel tud szedni és megtud k*rni.(főleg,hogy még szűz vagyok)Most valóban r*banc lennék ezek miatt?És jogosan mondta ezeket a volt legjobb fiubarátom?

2014. nov. 6. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
jah
2014. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Könnyen kapható vagy nagyon.Ne az érzelmeid irányítsanak.
2014. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Orsy070 ***** válasza:
29%
szerintem szerelmes beled az a fiu baratod aki mondta :P
2014. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak azért mondta a fiúbarátod, mert nem ő vele voltál barátság extrával; féltékeny. Egyébként jó úton haladsz afelé, hogy ribizli legyél, de ez még szerintem nem számít annak.
2014. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Krisztina070 válasza:
41%
Nem
2014. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
16 éves vagy..
2014. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Barátnője van annak a fiúnak,de mondta,hogy ha nem lenne tuti beprobalkozna nalam
2014. nov. 6. 18:49
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
ribizli vagy.. az ilyet hívják szűzqrvának.
2014. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
szűzkurv_a vagy, akkor inkább dugnál is fiúkkal mert ez így még rosszabb :)
2014. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze majd egyből megdugatom magam:)-.-
2014. nov. 6. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!