Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azért keres újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért keres újra és újra, mert tényleg komolyan gondolja, vagy csak mert unatkozik?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedek 3 hónapja egy fiúval (facebook és skype), egyelőre még nem találkoztunk, mert külföldön teljesít szolgálatot, de ahogy hazajön, mindenképp fogunk. Az elmúlt időben minden nap beszéltünk, legalább 8-10 órákat, nagyon jól megértjük egymást, egy hullámhosszon vagyunk. Többször volt róla szó, hogy mindketten reálisnak tartjuk, hogy kapcsolat legyen köztünk, szokott olyanokat íi, hogyí teljesen elbűvölöm, ahogy jobban megismer, egyre jobban kívánja a közelségem, milyen jó lenne most együtt lenni, miket csinálnánk, írja, hogy nem tudna velem betelni, stb. Viszont most jön az árnyoldala a dolognak... az elmúlt 3 hétben sokszor összekaptunk, nézeteltéréseink voltak, vitatkoztunk, ilyenkor általában 1-2-3 napig nem beszéltünk, de volt olyan is háromszor, hogy azt mondta, fejezzük be, ennek így nincs értelme, belefáradt, stb. Viszont 2 nap után általában mindig keresett, mintha mi sem történt volna. A legutóbbi ilyen 1,5 hete volt, azóta meg is szakadt köztünk a kapcsolat. Ma pedig ismét írt, szintén mintha mi sem történt volna. Szerintetek csak unatkozik, vagy nem akarja ő sem feladni azt, amit eddig "felépítettünk", mert lát még esélyt? Idén lesz 30 éves egyébként, szóval nem tinifiú, hogy szórakozzon mások érzéseivel (szerintem - gondolom, azt már kinőtte) Köszi előre is!
2014. máj. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megszakadna az internetkapcsolat sok problémád megoldódna?
2014. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem neked több ;)
2014. máj. 23. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nagyon döcögősen megy, így nem egyszerű, hogy nem tudtok találkozni. Ha úgy összevesztek valamin, hogy nem is beszéltek napokig, akkor illene ezt megbeszélni utána, nem csak hirtelen felbukkanni, ez így nagyon hiteltelen az érzelmek tekintetében. Ebben a formában nem biztos, hogy érdemes ezt folytatni, vagy túlzottan komolyan venni.
2014. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az internetet csak a kockák veszik komolyan.
2014. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem az internetet veszem komolyan, nyilván, de mivel egyelőre nincs más lehetőség...


Amúgy ő valamiért nem szeret beszélgetni a problémákról, a gondjairól, arról, hogy mit érez, nem tudom, mitől alakulhatott ez így nála. Én próbálom mindig megbeszélni, de ő nem, inkább hallgat, és azt mondja, inkább hadd ne mondja, mit érez.

2014. máj. 23. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!