Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt ez a Dán srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt ez a Dán srác hogy kb prosti vagyok?

Figyelt kérdés

kiköltözte a szüleimmel angliába 18 vagyok és mgismertem egy srácot és 1 éjszaka után meg akart izélni de elég erőszakosan mondtam hogy én nem vagyok olyan és mondta hogy de magyar vagy nem? Mondtam hogy igen erre ő hogy de a magyar lányok engedik meg stb... erre mondtam hogy én nem vagyok ribi erre meg ő mert pénzéhes k**rva vagyok és csak pénzért :O

18 vagyok és eléggé elkeseredte tényleg mindenki ezt gondolja rólunk ? :((( hogy magyarország csak magyar meleg férfi prostikból és lányokból áll? (ezekután ezt hallottam vissza hogy mi szex rabszolgák vagyunk vagy mi)


2014. nov. 6. 20:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem csak a tandíjért csinálják, a legtöbbjük a korához képest irreálisan magas életszinvonalat tart fennt, vagyis akarna fennt tartani, végülis megtehetik, de isten nem ver bottal, majd rájönnek...
2014. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!