Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek az érzések mostmár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az érzések mostmár komolyan?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg egy srácot. Nem is igazán ismertem meg, csak úgy egy társaság, aztán mondhatni tudtam a nevét és elég jó fej volt, szóval minden okés volt. Nem volt sokkal feltűnőbb számomra mint más fiúk. Aztán ma láttam egy hevrjával a buszmegállóba, olyan hevesen elkezdett dobogni a szívem, hogy hirtelen rendesen megszédültem. Aztán úgy elkezdett égni az arcom, hogy hirtelen el kellett kapnom, mert attól féltem, hogy ez az égés kívülről is látszik és esetleg vérvörös az arcom. Aztán köszöntünk egymásnak és azóta ha rá gondolok, így ebben a szituációban meg mostmár bármikor máskor, ez a szívdobogás jön elő és izgatott leszek. Mindig látni szeretném azóta. Pedig a buszmegállóig egyetlen egyszer nem jutott eszembe...Mi történt akkor? Ez most mi? Mégis tetszik? Dehát nem vagy mégis?


Volt már korábban barátom, de egyiknél se tapasztaltam hasonlót.


18/L



2014. nov. 6. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szép dolog a szerelem! :D
2014. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Buford Tannen ***** válasza:
Szerintem sürgősen keress fel e gy kardiológust,még mielőtt nem lesz valami nagyobb baj!
2014. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt, engem sem erdekelt a srac csak tudtam h odavan ertem es egyszer hirtelen amikor raneztem szivdobogas, pirulas, begorcsolt a nyakam, volt h annyira ideges voltam h nem bortam ranezni illetve egyezer majdnem osszecsuklott a labam csak attol h nez.


Nyugi ez elmulik,nekem ket honap kellett amig normalizalodtam es azota sem tudom h mitol van.Mas kerdes h amikor randizunk meg mindig kalapal a szivem, es piros vagyok de mar tudok beszelni es ranezni:-))))


Azt, h ez mi azt nem tudom....

2014. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!