Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik csajjal randiznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik csajjal randiznál közölük? És miért?

2014. nov. 7. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az osszeset egyszerre.
2014. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Szóval minden férfi köcsög?

Nos, én az összes lányt meghívnám nyáron strandra. Bemennék velük a medencébe, dobálnám őket a vízben, és felváltva mindegyiket a lábánál fogva fejjel lefelé belelógatnám a vízbe 10 másodpercre. Végülis a köcsögségbe ez nagyon lazán beleférne, ha meg ti mondjátok... :D

2014. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Primitív szaaarrr!!!
2014. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát így nem valami sokat látni az arcukból, ezért én mindet elhívnám randira.

Első ránézésre annyira átlagosak voltak, hogyha nem szólaltak volna meg, akkor észre se vettem volna, hogy ott vannak.


Annyit tudni kell rólam, hogy az átlagosnál egy picikét talán érzékenyebb lelkű vagyok és ezért ez nagyon felzaklatott. De nem, nem a csajok, hanem az a valaki, aki így képes lóbálni össze-vissza egy kamerát. Úgyhogy neki már képzeletben eltörtem a kezét és a lábát. Miért engednek ekkora amatőr kezébe kamerát, miért? Áááááá!

2014. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó isten...
2014. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!