Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy külföldi fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy külföldi fiú aki udvarol (meg félig együtt járunk) dobjam ki emiatt lányok szerintetek?

Figyelt kérdés

szóval van ez a finn fiú nagyon szép szőke kék szemű mint én kb csak fiúba és szoktam énekelni főleg magyar népdalokat és elénekeltem a "Tavaszi szél vizet áraszt" és azt mondta nem rossz de hallott már szebbet is :OO erre nagyon ledöbbentem én szeretem megosztani az érzéseimet és ez a dal nagyon szenzitív nekem fordításban is elmondtam miről szól és akkor is ezt mondta

Mit lépnétek erre?

a fiú amúgy 24 én 20 ha számít valamit


2014. nov. 7. 00:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hat en az operat joban szeretem most akor emiatt is xar emmber vok ?? xd
2014. nov. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit lépnék? Semmit, tudomásul venném, hogy hallott már szebbet, másnap már nem is emlékeznék a dologra. Nem mindenkinek tetszik ugyanaz.
2014. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
az más két külö műfaj nem arról van szó csak magára a zenére a tartalmára amit hordoz ezt reagálta és tényleg nem értem miért pedig amúgy kedves fiú meg minden egyezik de ez olyan furcsa mintha nem értené meg a lelkem
2014. nov. 7. 01:00
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Most arról ő tehet h szarul énekelsz? Ha ezen besértődsz hisztis kislány vagy. De x faktorba ne menjél inkább.
2014. nov. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
énekkaros voltam -.- nem erről van szó jó hangom van szereti hallgatni hanem magáról a zenéről de ha olyan ostoba vagy hogy nem fogod fel a kérdésem akkor inkább maradj csendben...köszi
2014. nov. 7. 01:02
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

pofátlan északi hidegvérű


de hogy lehet félig együtt járni? ezt nem értem.Bár ezek után vágd ketté,minimum.

2014. nov. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem én akarom kidobni a pasit akivel félig együtt járok azért, mert nem tetszik neki egy dal amit elénekeltem.. lol ez már magában röhejes így kimondva
2014. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
ketlem h ez komoj kerdes de szeretnem ha az lene mert annyira tipikusan tukrozne a tipikus noi mivoltot.
2014. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
annyi magyar van, biztos találsz itthon is olyat, aki értékeli a dalba foglalt érzéseidet, sztm ne pazarold az időd erre a fiúra, főleg hogy nem kevés a távolság köztetek..
2014. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

jó lehet röhejesen hangzik de ha egy muzikálisan azonos szellemi szinten gondolkodó érzelmileg megfelelő ember végiggondolja akkor egyáltalán nem mert ez a dal érzelmeket szerelmi impulzusokat hordoz amit nem ért meg de nem vagyok benne biztos lehet azért mert eltérő nemzetiségűek vagyunk talán azért teljesen tanácstalan vagyok pedig szeretem :(


a félig járás alatt azt értem hogy nem mondtuk de úgy érzem

2014. nov. 7. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!