Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy külföldi fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy külföldi fiú aki udvarol (meg félig együtt járunk) dobjam ki emiatt lányok szerintetek?

Figyelt kérdés

szóval van ez a finn fiú nagyon szép szőke kék szemű mint én kb csak fiúba és szoktam énekelni főleg magyar népdalokat és elénekeltem a "Tavaszi szél vizet áraszt" és azt mondta nem rossz de hallott már szebbet is :OO erre nagyon ledöbbentem én szeretem megosztani az érzéseimet és ez a dal nagyon szenzitív nekem fordításban is elmondtam miről szól és akkor is ezt mondta

Mit lépnétek erre?

a fiú amúgy 24 én 20 ha számít valamit


2014. nov. 7. 00:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én most költötem finnországba(több mint fél éve) szóval nem kevés a távolság ellenben a magyar fiúkkal :)
2014. nov. 7. 01:09
 12/18 anonim ***** válasza:

Fordítás ferdítés. Még akkor is ha nem művészi, és így nem vesz el belőle a forma. Amúgy meg a Tavaszi szél tényleg nem az a kimondott mély érzelmes dal.

Én a helyedben értékelném, hogy a srácnak van saját értékrendje, ahelyett, hogy Bólogató Jancsi volna.

2014. nov. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Nos, a skandinávokról röviden (két éve Dániában élek, tudom miről beszélek):

- Nagyon hidegek, elzárkózóak, nehezen nyílnak meg

- A szépérzékük eléggé kifacsarodott, magyar szemmel nézve

- A finnek kifejezetten az agresszívabb skandináv nép


Én nem szakítanék vele a helyedben, csak mert hallott már szebb dalt is. Felfogta, hogy neked ez mennyit jelent, de te azt kérdezted NEKI mennyit jelent - és mivel csak most hallotta, nem kötődik hozzá semmi érzelem, azt leszámítva hogy NEKED mennyire fontos, őszintén és nyersen (tipikus skandináv szokás, én szeretem, nem kerülgetik a kását) a szemedbe mondta, hogy számára más dal van, ami hasonló értékrendet képvisel.


Én nem dobnám ki a barátnőmet sosem, csak mert különbözik kicsit a zenei ízlésünk. Konkrétan jártam olyan lánnyal, aki imádta a rapet és a hip-hopot, azt a kifejezetten gusztustalan, trágár, null zenei értékkel rendelkező fajtát. De megbeszéltük hogy én mennyire nem szeretem, és tényleg, amikor velem volt, nem hallgatta. Persze 1-2 koncertre elmentem vele, mert tudtam mennyire fontos neki, de számomra kifejezetten kellemetlen volt az élmény.


21F

2014. nov. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne reagáld túl. Ez nem probléma. Ha megcsalna, megalázna, felpofozna, na az probléma, de ez nem. Fordításba egyébként is msáhogy jön le, mint egyébként. Lehet hogy csak nem tudja értékelni. Neki a magyar népdalok nylván nem jelentenek semmit. nem itt lakik, nem ezt tanulta, nem ezt dúdolta neki az anyja. Ezért sem hibáztathatod.

Most gondolj bele, ha azt mondta volna hogy "fúúh, deh zsíííír énekeld el minden nap!" és te minden nap elénekled, mert azt hiszed h neki is tetszik, de am meg ki nem állhatja, akkor jobbat aludnál? Őszinte volt veled. Ezért ne büntesd. Mondhatott volna mást is, hogy a kedvedbe járjon, de inkább nem tette.

Biztos 20 éves vagy? Inkább tűnsz 16-17-nek, már bocs..

2014. nov. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem a "Tavaszi szélt", de őszintén vannak sokkal szebb és tartalmasabb dalok is. Kapásból mondhatom a While Your Lips Are Still Red című dalt ami egyébként pont finn (Nightwish), ami mellett a mi kis népdalunk (népies műdal?) egy nagy semmi.


Ó és ha már szép költemény, és tartalom, ajánlom a Szózat című versikét. Kicsit aktuálisabb, és több tartalommal bír, mint egy párválasztó dalocska.

2014. nov. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 a szozat sajna nem veletlen irodott mindig is aktualis volt a magyar tortenelemben es ez nem tul vidam biza.
2014. nov. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én magyar vagyok, szeretem a népzenét, de szerintem a tavaszi szél egy uncsi dal. Vannak sokkal szebbek. Neked tetszik, ha a párod lennék, tudomásul venném és kész. Akkor sem ájulnék el tőle...miért hazudjon neked? Ja, és neked hány finn népdal tetszik? Elhiszed, hogy ha hallanál olyat ami ott nagyon mélyérzésűnek meg szépnek számít, neked nem biztos, hogy tetszene?
2014. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jézusom, ha van hisztis lány...
2014. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!