Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves srácok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok! Nektek könnyebb tizenéves lányokkal ismerkedni, kapcsolatban lenni, mint a saját korosztályotokkal?

Figyelt kérdés
Miért?
2014. nov. 7. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Általánosítás... Semmi értelme.
2014. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem kérdőjel van a végén, nem pont, tehát ez egy kérdés.
2014. nov. 7. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
A korombeliektől azt tapasztaltam, hogy magas lovon ülnek. Egyik azért utasított el, mert 1 évvel fiatalabb voltam nála. Másik meg már rögtön kocsit akart a segge alá, hogy ő nem buszozik. 20 évesként még is mit kezdjek így? Rajtuk múlna, egyedül is maradnék, mert olyanba még nem botlottam, aki elfogad diákként, úgy ahogy vagyok.
2014. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog. A velem egykorúak elutasítanak, mert még nincs semmim; egyetemre járok, már dolgozom is, de még nincs kocsim, saját lakásom, stb. A tizenévesek meg azért utasítanak el, mert nem vagyok elég "helyes". Szóval nekem ugyanolyan nehéz mindkét korosztállyal.
2014. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedni... esetleg. Nyitottabbak, nincsenek olyan elvárások. De kapcsolat...? Még a korosztályommal sem tudom elképzelni, mert fene nagy elvárások vannak, komolyat tervezni velük viszont nem lehet. Én házasodni akarok és családot alapítani, nem járni és csak egymást szórakoztatni. Ergo komolyak a szándékaim. Na most a korosztályomnak nem. Szóval maradnak az idősebb nők. (persze ott is meg kell válogatni...)


De ismerkedni könnyű tizenévesekkel. Már amelyik nem zárkózott, szégyellős persze. Azokkal nem.


23/F

2014. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy, hogy más a prioritás: a tizenéveseknél a kinézet, az idősebbeknél az egzisztencia.
2014. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem könnyebb.

23 vagyok, és kavartam egy 15 évessel még nyáron.

Jól írták előttem, totál más pioritás számított.

Jó kocsi legyen, izmos, jóképű srác, stb sstb...más tulajdonságok nemigen érdekelték. legyen lóvé vagányság, és ennyi.



míg:

a saját korosztályomnál ugye a jó kinézet mellett, a bizalom, hűség, kedesség, stb tulajdonságok is kellenek.

anyagias javak annyira nemérdeklik őket, jó ha van, de csakazért mert nincs nem szakít veled, ha már szeret. :)


vannak nyilván kivételek mindkét csoportban.


amitől azonban én hányok, hogy huszonéves csajok, akik elvileg mint írtad is, saját korosztályom, tehát hozzám lenne való, húznak a 30 asok felé...merthogy komoly, érett, van kocsi, lakás, ezáltal biztonság....szóval pro és kontra lehetne napokat vitatkozni....

2014. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont nem helyes ítélkezni az ügyben, hogy ki hány éves párt választ. Számodra irreleváns egyébként is, ha már nem téged választott. Ez mindenkinek a szíve joga.
2014. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!