Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szerelmes vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagy nem?

Figyelt kérdés
Oké.Szóval.Van egy viszonylag helyes meg kedves srác az osztályomban (már kb. 3 éve)Hát amikor először láttam már akkor is tetszett egy kicsit de ez azóta erősebb.Tehát 3 éve vagyok belé szerelmes.Egy barátom segíteni akart ezért együtt megírtuk neki,hogy tetszik nekem.Ebből ugye nagy veszekedés lett,meg ő azt mondta nem szerelmes belém.DE!!! adott nekem egy ékszert szülinapomra!!!! oké lehet,hogy ez nem olyan nagy dolog de még mindig megvan és nekem sokat jelent.Aztán.Úgy csinál mintha féltékeny lenne. Beszélget velem egy idegen fiú erre odajön és tök alapvető kérdéseket tesz fel. Pl.: mennyi az idő? (miközben ott virít rajta az óra de tök mindegy.) Majd másnap megkérdezte hogy kaptam-e e.mailt a sráctól. ??????? meg még rengeteg ilyen számomra értelmetlen dolgot csinál, de közben pedig azt mondja nem szeretne járni. Hát kösz. Akkor most mit akar?
2014. nov. 7. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy kb max 14 vagy :D Amúgy szerintem nem akar semmit csak unatkozik és valamivel el kell ütni az időt :D
2014. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Részedről ez inkább már megszállottság.
2014. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez részedről inkább "rajongás" ,mint szerelem
2014. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XDDD oké kicsit tényleg tetszik de ezt nem viccből írtam tényleg nem tudom mit akar. Na. :D
2014. nov. 7. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!