Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet érez? Bármiel véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez? Bármiel véleményt szivesen meghallgatok, vajon féln kilépni az eddig is kapcsolatábol vagy csk egy ujabb kaland lennék az életében?

Figyelt kérdés

Most már 1 éve ismerjük egymást és pár hónapja elcsattant közöttünk 1-2 csok azóta is mindig igényli sőt többet is szeretne de 3 éve barátnője van.Erre én mondtam neki,h igy h bnője van nem szeretnék semmi egyebet de nem érti meg :S és h ilyen kis kalandokra talál mást is,erre ő azt mondta h neki más nem kell és h a 3 év alatt amitóta együtt van bnőjével még sose csinált ilyet,én meg kérdeztem tőle h akkor én miben vagyok más?! Azt mondta "nagyon megkedveltelek".

vajon többet is érezhet v csk leszeretne fektetni?

Mindig ő keress engem....

Tudom h ebből nem sok mindent tudtok meg,de nminden féle véleményt szivesen meghalgatok

Jahm és melo helyen is már sokan megkérdezték h van-e köztünk valami?! kérdeztem h miért és erre csk annyit mondtak h "ahogy egymásra néztek"


2014. nov. 7. 17:08
 1/2 anonim válasza:
Ő csak kiszeretne más lányt is "probáni" biztos ez izgassa undoritó!! A barátnőjét meg nem értem, én már rég kidobtam volna a g***be.. ne dölj be neki és szerintem hanyagold is a pasit és nem fog fájdalom érni! :) 17/L
2014. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán többet érez, de ne, hogy azt hidd, hogy veled nem tenné ugyan azt mit a mostani barátnőjével :)
2014. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!