Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből az "egyéjszakás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből az "egyéjszakás" kalandból valami?

Figyelt kérdés

Röviden:

Pár hónapja ismerkedtünk meg egy sráccal, és úgy indult az egész, hogy több hónapnyi beszélgetés után csak egy szex lesz és annyi. Csakhogy nem bírtunk leállni, és még több éjszaka következett. Sajnos én teljesen belezúgtam, de ő egyáltalán nem érez irántam semmit. (nem tud az érzéseimről). Csak akkor keres, ha akar "valamit". Egyébként jó együtt. Ezt ő is mindig elmondja.

Várjak még, hátha alakul ki benne valami irántam, vagy zárjam le ezt az egészet h ne fájjon még tovább? Mit csináljak? :/

23/L



2014. okt. 4. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon jo kerdes.... Lehet, fel kene fedned magad elotte... Ha remenxtelen a dolog, akkor ugyis o fogjs kimondani, h netovább.. Ha meg nem remenxtelen, akkor ezzel kiugraszthatod a nyulat a bokorbol
2014. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha felfeded magad, akkor valtozas lesz, az tuti.. Vagy vege, es nem lesz semmi, vagy komolyodik a dolog... Ha meg hagyod tovabb a csak szexet folxtatodni, akkor meg nem valtozik semmi... Lehet, hogy finoman kellene jelezned neki, h te mar kezdesz erezni vmit... Az is lehet, h o is ugyanezt hiszi rolad, es o is akarna vmit, baaar ez azert igy valoszinutlen
2014. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem minden kapcsolat jó, ha nem nagyon fájdalmas. Hagyni kell menni, majd lesz vele valami. Arra készülj, ha vége lesz, nem lesz jó. Ilyen esetben ez a jó taktika.
2014. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h a 3. valaszolonak van igaza... Ilyenkor nem tudni, mi lenne az okos lepes,,,
2014. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából mikor mondom neki, hogy találkozok valakivel, akkor mindig kérdezi, hogy kivel. Meg néha olyan, mintha "féltékenykedne".

Én próbálok úgy beszélgetni vele, hogy leessen neki. Meg gyakran hangoztatom, hogy milyen jó lenne már egy komoly kapcsolat. De most vagy elfolyt magában mindent, vagy nincs is semmi benne.

Igaz is..elengedem. és ha vissza kell jönnie majd vissza fog. Csak nagyon nehéz :(

2014. okt. 4. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akar járni veled, csak benned ürít!


Szard le!

2014. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A címből annyira tudtam, hogy nő vagy. :D
2014. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most nem biztos, hogy akar tőled komoly kapcsolatot is, de később szerintem majd biztosan akar. A lényeg, hogy tartsd vele a kapcsolatot, és próbálj egyenlőre úgy viselkedni vele, mintha barátkozni is akarnál vele, mintha egy jó haverja akarnál lenni, és azáltal is közelebb kerülsz hozzá. (Pl,kérdezd meg, hogy van-e kedve sörözni)Aztán szépen lassan rájön, hogy nemcsak az ágyban jó veled, hanem milyen jókat is dumáltok, és érdemes lenne komolyabbra fordítania veled a dolgot. :)
2014. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Én is ilyesmiben vagyok pasiként.... tudom, hogy szeret, és ez elég kínos. Arról szó se volt, nincs, és nem is nagyon lesz.



Szóval, ha azt gondolod, hogy előbb utóbb ő is beléd szeret, hát én nem sok jóval biztatnálak.

Ha a szexen kívül semmi közös program nincs, akkor meg biztos is, hogy ez a max. az ő részéről.

2014. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!