Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, és néha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, és néha úgy szeretném, hogy legyen egy barátom aki tényleg szeret. Szerintetek ezen kellene gondolkodnom vagy felesleges?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Nem vagyok vékony inkább duci, de vannak nálam sokkal nagyobbak (mellesleg rossz az anyagcserém azért) sokan mondják,hogy szép a szemem a hajam meg ilyenek. Van esély rá, hogy valaki szeressen és ne ítéljen meg külső miatt? ( Nem vagyok kövét inkább csak duci. Nem vagyok vékony, de legalább bevallom)

2014. nov. 7. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha meg lenne barátod, az lenne baj, hogy milyen szemét, mert sajnos általában így szokott lenni. Nem maradsz le semmiről.
2014. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen barátod viszont akkor a személyiségednek nagyon megnyerőnek kell lenned arra meg ne hivatkozz hogy azért mert lassú az anyagcseréd.. nézz utánna hogy hogy tudod a testedet alakítani kedved szerint mindenféle agyhalott kúrák és műtét nélkül....Önbizalmat is ad mellesleg ha elkezdesz az ideális kinézetedre hasonlítani.
2014. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első köszi :) második : öm... most tudnom kéne mennyire jó a személyiségem ? :D mellesleg tényleg nem tudok mit kezdeni mert voltam már mindenhol és minden orvos megmondta hogy valami nem jól működik a beleimmel stb.
2014. nov. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!