Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hiszti felesleges?

Figyelt kérdés

A barátom véleménye a női hisztiről:

Az érzelmek olyanok, mint amikor kimész a mosdóba. Ott még az ajtót is becsukod magad után. Ez bezzeg automatikusan megy.

A hiszti is ugyanezen az elven működik. Senki nem kíváncsi rá. Úgyhogy fogd magad, vidd el a fölös energiáid és érzelmeid egy képzeletbeli "mosdóba" és szabadulj meg tőlük ott.

Ha megtanultad, hogy nem pisilünk a szoba közepére, miért nem fogod fel, hogy nem hisztizünk más előtt?


2014. júl. 9. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt tegnap már kérdezted!
2014. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hiszti fölösleges,tanuljon meg mindenki emberhez méltóan beszélgetni.
2014. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hisztis nőknél már csak a hisztis férfiakat utálom jobban. Lehet, hogy nem felesleges, de én qrvára nem vagyok kíváncsi senki picsogására. Kivéve ha jogos. Az más. Vagy ha én csinálom, nekem szabad.
2014. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az oldal tele van hisztis pasikkal.. Na most?
2014. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szeretek évente kétszer nagyot "bulizni". Ki ne szeretne? A legjobb alkalom hogy hideget meleget elmondhassatok egymásnak és aztán minden felfrissül. A vita egészséges. Az egyoldalú rinya pedig ezen a kétszeri alkalmakon kiadható.
2014. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA


Miután jól kiröhögtem magam, ez a válaszom:

Hisztizni tényleg nem jó. Itt az igazán kemény hisztire gondolok, amikor már csak feleslegesen húzod fel magad valamin, amiről később kiderül, hogy csak gyomorfekélyt kapsz tőle.

Viszont meg kell tudni beszélni a problémákat. Neki is figyelnie kell a problémákra, nem lehet mindig jót röhögni azon, amit meg kell beszélni.


Ha pedig túlcsordulnak az érzelmek és azért hisztizel, tűnés ki a földekre vagy egy focipályára vagy egy térre, és üvölts amíg be nem rekedsz. Jót tesz, tapasztalat(búza mezőn a legjobb).

2014. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, de sokaknak 2 rossz szót nem lehet szólni, mert egyből elkönyvelnek mindennek... Van különbség hiszi, nyavalygás és aközt, hogy beszélni szeretnél valamiről, sokan nem látják. Az meg már milyen elba.szott hozzáállás, hogy neked lehet, másnak nem. :D
2014. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Exem egyszer leoltott, hogy ne hisztizzek, pedig a problémáinkról akartam vele beszélni.

Nem mosogattam 1,5 hónapig. Egy idő után rákérdezett, hogy nem akarok-e esetleg besegíteni, de megkértem, hogy ne hisztizzen.

2014. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hiszti egy reakcio, amelyhez akkor folyamodik az ember, ha mar nem lat tobb eszkozt, amivel harcolni tud. Ezt - hogy valasz reakcio - sosem fogjak a ferfiak elismerni, mert akkor feleloseget kellene vallalniuk benne. Persze attol meg nem tamogatando, sokkal inkabb elfogadottabb, ha megbeszelitek a problemat. Az indulatokat meg sporttal lehet kordaban tartani.
2014. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátodnak, a hiszti felesleges. Ellenben a nemtetszés kifejezése, a jogos sérelmek számonkérése és a problémák megbeszélése nagyon nem az. Nem szeretem, ha a férfiak hisztiként tartanak számon minden olyan beszélgetést, ami számukra kényes témát taglal.

A férfiak teljesen jogosan várják el a nőktől, hogy higgadtan, ordítozás, fenyegetőzés és nyilvános jelenetrendezés nélkül beszéljenek a problémákról. A nők pedig ugyanennyi joggal kérhetik a férfiakat arra, hogy figyelmesen végighallgassák őket, majd utána ne a szőnyeg alá söpörjék a koszt, hanem igenis vegyék elő a porszívót, még ha az több fáradsággal is jár. (Ha meg ennyit nem bírsz megtenni a párodért, minek vagy vele?)

2014. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!