Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélkezik felettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélkezik felettem az egyik legjobb fiúbarátom, amiért olyan pasik tetszenek, amilyenek?

Figyelt kérdés

Régen próbálkozott nálam, de elutasítottam, barátok maradtunk.

Azóta is minden srácra beszól, aki nekem tetszik, vagy akivel valaha is dolgom volt. Mindig azt mondja, hogy egysíkú, és kiszámítható vagyok, amiért nekem éppen az tetszik, aki.

Van barátom egy éve, és rá is gyűlölködik, ha megkérdezem, hogy miért, akkor az a válasz, hogy "majd rájössz".

Miért csinálja ezt?



2014. nov. 7. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert szerelmes beléd.
2014. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert ő nem kell senkinek, mivel minden csajnak olyan fiúk kellenek mint a te barátod
2014. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek barátkozol olyannal, aki járni akart veled? Nyilván nem fog neki jól esni, hogy végignézheti, ahogy más megkapja, akire ő vágyott.
2014. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ő akart barát maradni, és elvileg nem szerelmes belém.


Nem kell minden csajnak olyan fiú, mint a barátom, sőt, soha nem is volt senkije előttem.

2014. nov. 7. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?


amíg szerelmes beléd addig ezt fogja csinálni,de amikor már nem csinálja akkor már nem is érdekled és megszakad a "barátság"


voltam így szóval tudom milyen

2014. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert (úgy gondolja) tud valamit az adott srácról. Aztán lehet hogy ez csak egy előítélet, ahogy én azt gondolom az összes elnyalt hajú csőgatyás gyerekről, hogy meleg, de lehet az is, hogy tényleg tud valamit.
2014. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pocakkk ***** válasza:
Szeret téged, szerelmes beléd! azért mondta h maradjatok barátok hogy ne veszítsen el teljesen. de hidd el, nem lesz jó vége! akik neked bejönnek mindig le fogja szólni, pláne ha összejössz eggyel
2014. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!