Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha túl nagy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha túl nagy? (több lent)

Figyelt kérdés
már nagyon elvagyok keseredve mert a lányoknak baj hogy túl nagy (22cm) és nem tolhatom be tövig (ezért volt aki szakitot) valamint öltözöben is kinos amikor kilog és kicsit nehéz eltüntetni a spermát masazturbálás (19F)

2014. nov. 7. 20:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"olyan válaszokat várnénk mint a 16"


Én meg egy őszinte választ várnék arra a kérdésre, amit a 8. hozzászólásban feltettem. Már csak azért, mert nagyon nem mindegy, hogy hogyan kell érteni azt az "azért szakított" megjegyzést.

2014. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
aze kiabrandito h egyesek teleg komojan veszik ezt de nembaj. nezetk tob xfaktort atol okosabak lesztek sot halom megint lenyomnak egy szeriat magyaroszagon a valovilagbol is ejjen had pusztuljanak az agysejtek.
2014. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#20!

Lehet igazad van, ezt amúgy azért írtam mert nekem is volt már nagyobb farkú barátom - igaz talán nem 22, de 20 körüli, és nagyon jó volt vele, viszont utána vagy 3-4 napig egész biztos hogy nem lehetett volna hozzám nyúlni se, hisz még ülni se tudtam rendesen A pasi egyébként ott is hagyott, mert másnap reggel abszolút nem ment a szex, nagyon fájt... Jó nagy tuskó volt tudom, nem is sajnálom...

Meg volt mégegy, akinek csak kicsit volt kisebb, vele volt hogy jó volt (tövig benyomva), volt hogy kevésbé (inkább az utóbbi), de amikor egyszer két év után is voltunk együtt már csak félig ment be. :/

Most pedig az utóbbi években csak kisebb (normál) méretű barátaim voltak, és egész biztos hogy emiatt egy ilyennel mint a kérdező bajba lennék, de mivel volt már hasonló talán hozzá tudnék szokni... Talán... De mindenképp idő és türelem kéne hozzá mindkettőnk részéről.

De lehet kérdező, hogy neked le kell mondani a tövig benyomás élvezetéről, ha azt szeretnéd hogy a párodnak is jó legyen...

#16

2014. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
annak már saját vérkeringése gerincoszlopa szive. és élete van mi?XD
2014. nov. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Vágj le belőle!!!!
2014. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 aszlan ***** válasza:
Legy rá büszke legfeljebb csak felig dugjad be sok van akinek az pont jo vagy kevés az is..en szeretnem ha akkora lenne.az enyém csak18 cm.
2015. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!