Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek bejönnek a teltebb lányok? (bocsi, de hosszú)

Figyelt kérdés
Soha nem voltam sovány lány...de nem is eszek sokat, ugyanannyit eszek, mint a sokkal soványabb barátnőm. Alkatilag vagyok ilyen, nem is tudok lefogyni, 160 centi vagyok és 68kilo :S Ráadásul ami rajtam van az nem csak háj, hanem izom. Sok fiú nézi a melleimet, mert állítólag nagyok, bár szerintem annyira nem, de sokan mondják, h az arcom szép...de nem hiszek nekik. Azt sem lehetne mondani, h nem adok magamra, mert normálisan öltözködöm, alkatomhoz megfelelően, sminkelem magam...mégis mindig megkapom, h dagadt vok...nah nektek bejönnek a kövér lányok vagy nem? (bocsi, h ilyen hosszú, csak kijött :S)
2010. jan. 27. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
nem
2010. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Nekem csak azok jönnek be. Sosem volt sovány barátnőm, egyszerűen taszítanak a piszkafa lábak, lapos fenekek és mellek. Egy nő legyen nőies.

Nem akarsz egy képet csatolni magadról? Akár az arcod kitakarva.

2010. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem. De lefogyni nem fogsz a gyakorikerdesek.hu-n.
2010. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
15:45 vagyok. Nekem se a elől deszka hátul léc csajok jönnek be.. Szeretem ha jó formás a feneke és szép hasija van. De ezek nem a duci lányok közé tartoznak..
2010. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Dymo ***** válasza:
Neked bármit mondhatnak,úgyse hiszed el,legalábbis ez jött le a kérdésből.
2010. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Szted a 160/68 izmos lány, az duci? Nemár :D
2010. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Igen, bejönnek. :)
2010. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
nem arról van szó hogy csontsoványnak kell lenni, de azért midnennek van határa!
2010. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ezek az adatok nem olyan vészesek de ha feltöltenél 1 képet ruhában természetesen a fejed sem szükséges akkor megtudnánk mondani, hogy te egyáltalán duci vagy-e vagy csak a fejedben létezik ez az önkép
2010. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nem
2010. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!