Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönnek nektek az ilyen hajú és arcformájú férfiak? Kort is írjatok köszi.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. szept. 5. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez két tök ugyanolyan arcforma tényleg..
2011. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Banderas -nál talán nincs is jobb férfi a világban Dee konkrétan mire is vagy kíváncsi??? Miért nem raksz képet magadról?
2011. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a haj és arcforma a lényeg hanem az egyén:)
2011. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kb ilyen az arcszerkezetem mint a fent linkelt színészeké, de a hajam az totál ugyan olyan mint banderasnak, csak kíváncsi voltam, hogy még vannak-e olyan lányok akiknek bejönne ez a karakteres arc.

Mert manapság már ezek a S mind1......én túlságosan félős vagyok, hogy képet rakjak fel magamról......

köszi, hogy kort is irtatok jöhetnek még válaszok.

2011. szept. 5. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes vagy. Szerinted mióta érdekel egy lányt, hogy milyen az arcformád? Ha rádnéz és egyben vagy, harmónia és kellem jön le, tök mindegy milyen az arcformád. Ne foglalkozz azzal hogy most a kislányfiúk a menők. Majd elmúlik az is. Te légy nyugodt hogy nem az arcformád fogja a lányokat elriasztani, sem vonzani. Több, más kell ehhez.
2011. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Illetve az arcforma talán mindegy. De egyik sem jön be.
2011. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!