Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a prostituáltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a prostituáltak leszólítanak például a Nyugati aluljáróban, hogy szeretnék-e szexet az azt jelenti, hogy bejövök nekik?

Figyelt kérdés
Vagy csak annyira ronda vagyok, hogy látják, hogy másnál úgy se lenne esélyem ezért végre itt egy kuncsaft típusú fejem van. Nem prostituáltaktól még sose kaptam pozitív visszajelzést. Egy ismerősöm azt mondta, hogy ez se pozitív visszajelzés, hanem csak azért szólítanak le mert látják, hogy rendes lány úgyse állna velem szóba.
2014. nov. 8. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A pénzed jön be nekik ennyire.
2014. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért, mert kell nekik a pénzed.
2014. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Prosti, pénzért szexel. Szexet akar, hogy legyen pénz. Ez ilyen egyszerű.
2014. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a pénz miatt (még csak 2-en írták ki, az nem olyan vészes nem? :)
2014. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem vettem igénybe a szolgáltatásaikat, még csak le se álltam velük beszélgetni.

Csak jól esett, hogy végre legalább a női nem tagjai közül is szóba állnának velem valakik.

2014. nov. 8. 11:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát a nyugatiban tényleg van pár. Egyről legalábbis sejtem hogy az eléggé úgy néz ki... (Gondolom ő szólíthatott le)
2014. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne rinyálj, ne prostizz... láttam olyan ronda srácot, hogy az anyja szégyenkezhet, aztán mégis egy nagyon szép csajszival mászkált kéz a kézben... nem a külső a lényeg, hanem a kiállás, a megjelenés...
2014. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Éppen a Bentley felé tartottak a parkolóban, de meg kellett állniuk mert a srác brifkója kisazakdt a nagy teher alatt... Sajnos a 20 ezresek seregének súlyát már nem bírta el az armani.


Elezdte összesszedni de ez nem volt egyszerű mert az aranylánc nagyon húzta a nyakát és a teljes BOSS ruházatban sem volt könnyű hajlongani. Végül is adott 80 ezret egy csövesnek hogy szedje össsze neki. Bár a rengeteg bankártyát nem volt egyszerű.

2014. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem még prosti se szólított le soha, szóval valószínűleg én már extrém ronda lehetek. :D
2014. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak pénz kellene neki, érzelme nincs feléd.
2014. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!