Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, csajok! Ti mit szolnatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, csajok! Ti mit szolnatok, ha igy viselkedne a srac?

Figyelt kérdés
2hetente jarok haza az egyetemrol, vagy 3 hetente. Jovo hetvegen megyek haza, viszont van egy sracc, aki kozeledett felem, beszelgettunk, hulyultunk, kozben megolelt. facebookon nem ir ram soha, majd azt vettem eszre, hogy multheten elment bulizni azzal a csajjal, akit evek ota ismer, mindig jo viszonyban volt vele, a csaj viszont olyan, hogy minden kicsit is jol kinezo sraccal osszefekszik. Es ez vele is megtortent, mivel kb 2 eve ezzel a pasival is hat dugtak. Mint mar mondtam multheten vele bulizott, es mit ad Isten, ma reggel neztem kepeket a diszko honlapjan, es megint ott lattam bulizni ezzel a csajjal, meg meg 2 masik lannyal illetve 2 masik sraccal...
2014. nov. 8. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesz komolyan,csak ennyi róla a véleményem:)
2014. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
több nője is lehet
2014. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen fiúkra buktok lányok igazam van?XD
2014. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3.

Akkor hulyeseget irsz! Melyik lany vagyik arra, hogy honapokat, eveket szomorkodjon egy pasi miatt. Amikor megismertem nagyon aranyos volt velem, soha nem gondoltam volna, hogy ilyen.

Nekem igy nem kell, de szeretem.

2014. nov. 8. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetemista létedre így írsz? Szép.
2014. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!