Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a haverotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a haverotok így viselkedne a csajotokkal? 22/F

Figyelt kérdés
Éppen egy agyvérzés és agyonverés között állok. Megtudtam, hogy egy olyan rohadt fasssssz haverom akivel nagyon jóba voltam eddig ráhajtott a barátnőmre és meg akarja dugni. Észrevettem már, hogy túl kedvesek egymáshoz de nem gondoltam, hogy komoly. Nem szoktam kutakodni a barátnőm után de ma beléptem a fészbukjába (nem is azért, hogy elolvassam a leveleit vagy valamit) csak megláttam, hogy beszélgetett és beleolvastam. Olyanokat beszéltek hogy azt hittem tarkón lövöm magam. Még időpontot is beszéltek meg pont mára. Gondolkoztam hogy megkeresem őket de azt hiszem nem lenne jó ötlet mert a végén én szívnám meg de olyan ideges vagyok, hogy mindjárt leáll a szivem. Most nem tudom mit csináljak. Azzal a kuvával egyértelműen szakítok de a sráccal nem tudom mit csináljak mert félek, hogy ha meglátnám mindkettőnket visítva vinne el valami és nem akarom miatta elcseszni az életemet. Próbálok lenyugodni de nem megy. Mit csináljak?
2013. júl. 19. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd... Megerdemlik egymast, rohogj a pofajukba... Talalsz majd jobbat is... Tesom jart igy amugy :/
2013. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem tudok röhögni!
2013. júl. 19. 22:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg mindkettővel a kapcsolatot.
2013. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

A csávót már rég szèt verném! A k@rvát meg hagyjad!

Verd szét a pofáját a "haverodnak"!!

2013. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nálunk ezt megtenné a barátnőm szét rúgnám, meg is mondtam neki hogy helyén legyen az esze, Te pedig hiába ugrálsz már az a k**va látod hogy ennyire becsült meg téged

26/F

2013. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Utolsó vagyok:


Legyél tökös és ne féljél!

2013. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én is jártam már így... elmondtam a véleményem és mindkettővel megszakítottam a kapcsolatot

később hallottam, hogy a csaj ugyan ezt megcsinálta azzal a csávóval is, összejött egy haverjával

2013. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Anika Indigo ***** válasza:

anno legjobb barátnőm csinálta ezt a pasimmal, azt hitték nem jövök rá...

Csajoddal mihamarabb szakíts, ne sajnáld, tudsz te neki olyat mondani hogy megríkasd, bár kétségtelen ennél rosszabbat érdemelne

ha meg még ettől sem érzed magad jobban, vágd pofán a srácot, ilyen barátok minek? tapasztalat...

2013. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Alap hogy egyikkel se vagyok hajlandó tovább tartani a kapcsolatot. Nem félek egyiktől se csak nekem nem éri meg hogy sittre vágjanak miatta. Ahogy ismerem magam egy ilyen helyzetben nem tudnék leállni ezért nem is beszélek vele személyesen egy darabig. Nőket meg nem bántok. Miatta is ideges vagyok de inkább szomorú.
2013. júl. 19. 23:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg mindkettőnek,hogy ezt k*rvára nem vártad volna tőlük,aztán szakítsd meg a kapcsolatot velük. NE balhézz! Tényleg te is kijöhetsz belőle rosszul... És ezen nem éri meg felb*szni az agyad (bár teljesen érhető),mert úgy tűnik,semelyikük sem "Igaz".
2013. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!