Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as egyedülálló anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as egyedülálló anyukák tényleg ennyire elkeseredettek?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és már szinte vadászom őket. Vagyis nem, ez rossz kifejezés. Csak eléjük dobom a csalit, ők pedig futnak egy kis flört és odafigyelés után.

Tényleg ennyire félnek a magánytól a nők és bármit megtesznek egy kis törődésért? (igen, ez alatt szexet értek)


2014. nov. 8. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam még nem próbálkoznak, úgyhogy annyira nagyon elkeseredettek nem lehetnek.


Milyen csalit dobsz eléjük? Pénz?

2014. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 CptTomato ***** válasza:

Mákod volt ... nem nem elkeseredettek.

Maximum unatkoznak.

Bár hazudnék ha azt mondanám nem volt partnerem a 30-40es korosztályból de azért akik ilyesmire hajlandóak igencsak a kisebbség.

2014. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem észre...egy 30 éves nővel beszélek most,és 17 vagyok:)
2014. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az még csak fől sem merült benned hogy, csak szexre kellesz és utána dobnak mint egy használt rossz hímringyót. 33N
2014. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

# 3

Forgasd jól a lapokat és rábukik. 18 voltam, amikor az első térdelt előttem. Hajrá;)

2014. nov. 8. 14:47
 6/17 A kérdező kommentje:

# 4

Biztosan felmerült volna, ha így lenne. És akkor ezt olvastad volna a leírásban:)

2014. nov. 8. 14:48
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy inkább a második "tinikorukat" élik sokan. Többet adnak magukra, szexisen öltöznek, önérzetesebbek lesznek, és igen, néha beújítanak egy-egy fiatalabb pasit úgy lazán.

De komolyabb kapcsolatra már nagyon megválogatják, kit válasszanak, ha egyáltalán még választanak valakit.

2014. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nkem az a erzesem h szepet almodtal es most ezt leirtad.
2014. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

# 8

Álmomban 2 ikerpárral gyűröm a lepedőt:)

2014. nov. 8. 14:52
 10/17 anonim ***** válasza:
A motiváció nem feltétlenül az elkeseredettség.Jól esik nekik gondolom,hogy még van esélyük friss húst kapni.Van,akinek meg az idősebb pasi dobja meg az egóját.Nálam az utóbbi szindróma figyelt be,így közel harminc évesen nem nagyon kéne fiatalka.Maximum kipróbálnám vele a szexet.
2014. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!