Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóljak vissza ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóljak vissza ha az utcán fütyülnek vagy bókolnak?

Figyelt kérdés

Általában ugy szoktam tenni mint ha nem vennem eszre, de jól esik, mert jo srácok szoktak bámulni vagy Hmm-ögni!

Mit szóljak vissza, ha bejön a csávó?

Valamelyik nap egy nagyon szimpi fiú bámult, nem szólt semmit csak nézett , es a haverjai elkezdtek juj-ogni, meg mosolyogni. Nem tudtam hogy mit tegyek. Azóta is bánom, hogy nem reagáltam!


2014. nov. 8. 19:39
 1/6 CptTomato ***** válasza:
Mosolyogj rájuk csábossan esetleg kacsints rá :)
2014. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17/L
2014. nov. 8. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fütyülnek semmit,ha bókolnak mosolyogj és köszönd meg.
2014. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fütyülésre biztos megkérdezném, hogy "Na mi van, túl sok répát szopogattál?", de téged ezek szerint nem zavar :D
2014. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom te hogy vagy vele, én fütyülést kifejezetten bunkó dolognak tartom. A Hmm-ögés se jobb nálam nagyon elveszi a kedvet egy pasitól ha paraszt módon viselkedik, de ízlések és pofonok.
2014. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig mosolygok, vagy kacsintok néha.

Ha köszön akkor visszaköszönök, mosolyogva.

N

2014. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!