Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit sajnálsz jobban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már,de mégse :) kérdése:

Mit sajnálsz jobban, hogy megtettél valamit, vagy, hogy nem?

Figyelt kérdés
Szólhat ez itt akármire,pl. megcsalás,szakítás,kibékülés,egy adott esély,hogy nem próbálkoztál valakinél,vagy akár egy frizura stb.
2014. nov. 8. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem tettem meg, és túl türelmes vagyok mindenkivel - tehát utólag a legszívesebben behúznék egyet az illetőnek :D
2014. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
amit még nem tetem vagy próbáltam ki.
2014. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy nem tettem meg, de annak már 14 éve.
2014. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

azt, hogy nem tettem meg ELŐBB

olyan választás van?

2014. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igazából egyiket sem. Általában gondolkodom, mielőtt megteszek vagy nem teszek meg valamit, utólag nem szoktam sajnálni nagyon semmit.
2014. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Hogy nem . Egy masik pasas miatt hogy ő meg ne sértdjön elutasítottam valakit akivel igazan jó lett volna a sex úgy hiszem
2014. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Persze,itt minden játszik.


Akinek van kedve,az azt is leírhatja,hogy mi volt ez.

2014. nov. 8. 21:28
 8/16 anonim ***** válasza:
Valamit lehet, hogy meg kellett volna tennem, viszont nem bánkódom miatt, mert tanultam belőle. Legközelebb már nem fogom elcseszni a dolgokat.
2014. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen!


Pár hónappal ezelött nem voltam elég bátor, hogy egy pékségben dolgozó igen szép lányt elhívjak valahova. Mondjuk egy kávéra. Azóta sem láttam ott.

(Talán nem is fogom.)

2014. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ami megtörtént azon már nem tudok változtatni, általában úgy gondolok a múltra hogy ez kellett ahhoz hogy most az legyek aki, nyilván vannak dolgok amiket másképp kellett volna de már mindegy, előre tekintek inkább.

Van olyan is amit nem tettem meg, de ugyanúgy nem bánom, legalább nem csináltam magamból hülyét, utólag elég sokszor bebizonyosodott, hogy jól döntöttem.

Nem bánok semmit.

2014. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!