Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan "dolog" az életedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan "dolog" az életedben, amit bánsz?! Amit megtettél, vagy épp amit nem tettél meg, Vagy másképp kellett volna stb?

Figyelt kérdés
Mert nekem van, kettő is :O

2012. nov. 25. 19:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Megbántam, hogy nem próbáltam meg egy kapcsolatot milyen lett volna. Azt is bánom, hogy amikor élvezhettem volna a fiatalságom akkor végigdepiztem, de talán még nem maradtam le semmiről.
2012. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Túl sok van belőle, felsorolni se lehet. De a legrosszabb mind közül, hogy ilyen kis beszari bu*i vagyok és nem mertem kezdeményezni, amikor tudtam hogy én is tetszem neki, ezáltal el is veszítettem.
2012. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmit nem bánok,mindent megtettem amit akartam.
2012. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Van.
2012. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
van. talán elmondom, ha te is...
2012. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

azt, hogy mikor fülig szerelmes lettem valakibe, azt annyira kimutattam, hogy elvesztette az érdeklődését irántam.

ügyesen kellett volna lavírozni, úgy, hogy ő szeressen belém, és izgalmasnak találjon

így elbactam, ő lelécelt, én itt maradtam a szomorúsággal :(

2012. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem vagyok egyedül !

Nálam is az egyik kapcsolat téma, fiatal voltam nem mertem bevállalni még a túlzott kötöttséget ... aztán most nagyon nagyon bánom, lenne rá lehetőség, hogy újra kezdjük, de ki tudja olyan lenne már , ami megrémiszt, hogy jó pár év eltelt , volt neki is és nekem is más, szerelmesek is voltunk másba , és most az érzések ugyanazok egymás iránt, mint rég :) csak én félek ezektől az érzésektől ....

2012. nov. 25. 20:02
 8/20 anonim ***** válasza:
Én minden hétvégén megbánok valamit. : )
2012. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Másik egyetemre kellett volna jelentkeznem.:S
2012. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén ? na az szép :)
2012. nov. 25. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!