Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nőket a gyengébbik nemnek tartják?

Figyelt kérdés
Ti így gondoljátok? Szerintem nincs ilyen hogy gyengébbik, erősebbik nem. Lehetséges hogy egy nő Erőssebb egy férinál? Bocsi ha rossz kategória, de nem tudom hogy melyikbe kellett volna írnom.

2014. nov. 8. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
láttál te már női agysebészt, tűzoltót? kőművest, ácsot? na ezért
2014. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálam nem tudna előfordulni,hogy egy csaj megverjen
2014. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
fizikailag kell érteni te íkú betyár.
2014. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Ha egy szkander világbajnok nő egy páwa k*csöggel szkanderozik akkor a páwa k*csög való a gyengébbik nemből. Vagy tévedek!? Ja... Lehet... a páwa k*csög máskor is a gyengébik nemből van :'D
2014. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem, mit nem lehet ezen érteni. Azért hívják őket így, mert a testfelépítésükből eredően kisebb erőkifejtésre képesek. Még törvényben is meg van határozva, hogy egy munkahelyen mennyi súlyt mozgathat egy férfi és egy nő, és a nő kevesebbet. Kivételek persze vannak, pl. egy női testépítő nyilván erősebb egy vasággyal negyven kilós pasinál, de a kifejezés a nagy átlagra értendő.
2014. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Ott van,hogy férfi...a páva nem férfi
2014. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Mit értesz erő alatt? Ki az erősebb, az oroszlán vagy a cápa? HOL, MIBEN erősebb? Ez alapvetően hülyeség.

Ha azt vesszük, hogy nehezebb súllyal guggolok, mint a srácok fele az edzőteremben, akkor náluk erősebb vagyok. Aztán egy MMAS meg lehet erőlködés nélkül elp-csáz.

A nők egyébként alapvetően gyengébb fizikumúak, lassabban fejlődnek az izmaik a hormonháztartásuk és genetikájuk miatt.

Ha viszont azt nézed, a herék pl totál érzékenyek és gyengék, míg a vagina elég komoly izomzattal rendelkezik, képes tágulni és kitolni (és 9 hónapig hordani) egy akár 4-5 kilós gyereket, ebben az esetben pl nem kérdés, ki az erősebb (elnézést ciszszexista példáért).

A erő mindig viszonyítás kérdése.

Nem mérheted össze egy boxoló meg egy súlyemelő meg mondjuk egy tornász erejét. Így egy nőét meg egy férfiét sem.

2014. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

MI férfiak testileg mindenképp alapjában erősebbek vagyunk, ez a logikus része.

A valóság sajna az hogy a nőket mindig is gyengébbnek, alá valóbbnak, butábbnak, és egyáltalán, nem férfival egy rangúnak tartották. Így persze hogy ami óta nem lehet szó kimondva szidni a nőket, az óta használják ezt a kifejezést.

2014. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nők agyilag okosabbak
2014. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem sincs gyengébb és erősebb nem. Én ismerek olyan nőt, aki fizikailag erősebb nálam. Sok ilyen nő van.

Egyes nők okosabbak is a férfiaknál.


Azonban ezek csak kivételes esetek. A valóság elég lehangoló. Én azért szoktam lenézni a nőket, mert buták és azok is akarnak maradni. A lányok már a középiskolától kezdve mintha elbutulnának. Nem tanulnak, mert csak az a céljuk, hogy találjanak egy pasit, aki eltartja őket.


A nők tömegesen felvételiznek a továbbtanulás során a gyengébb szakokra. És azért, mert semmi vágyuk keményen tanulni és dolgozni, hogyha megcsinálhatják az életüket egy gazdag pasi mellett. Az általános felfogás az, hogy a nőnek nem kell tanulni, a nő csak legyen szép és találjon magának pasit, lehetőleg sokat. A balfsz pasinak meg az a dolga, hogy eltartsa.


A nőknek lehetőségük sincs tanulni. Az egész életük sminkeléssel, vásárolgatással, öltözködéssel és időnként fitneszezéssel telik. A hét fénypontja (vagy fénypontjai) mindig a bulizás. Ezek mellett nem lehet rendesen tanulni.


Nagyságrendileg sokkal kevesebb nőnek lesz diplomája és azért, mert egyszerűen nem akarnak elérni semmit, egy gazdag és jóképű pasin kívül.


A sportot sem veszik komolyan. Csak felkapnak egy cicanadrágot, meg egy picike topot és elmennek rázni magukat egy edzőterembe. Ezután elkönyvelhetik magukról hogy sportolnak és feltesznek egy pucsítós képet fbra, hogy a pasik lássák milyen jó fenekük van cicanadrágban.


Biológiailag képesek lennének ők is arra, hogy sikeresek legyenek és fizikailag is erősek vagy akár erősebbek, mint a férfiak.


Szinte minden nő számára az egyetlen cél a külsőségeknek való megfelelés. De emögött nincs semmi tudás, sem intelligencia

2014. nov. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!