Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem valtozna meg ertem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem valtozna meg ertem?

Figyelt kérdés

Az egyik sracnak allitolag egyetemi evei alatt volt evy komoly baratnoje, aki megcsalta ot. Akkor annyira megharagudott a nokre, hogy azota csam kihasznalja oket. Nem ismerem tul jol a sracot, de annyit tudok, hogy rendes az emberekkel, baratsagos. Es ami azt illeti szeretem ot. Soha nem szerettem senkit eddig. Tetszeni tetszem neki, viszont nem szenved no hianyban, mivel szeretik ot a nok, szaladnak utana.

oszinten, nem vagyok naiv, tudom mik lennenek a kilatasaim, de van pici esely is arra, hogy kepes lenne viszontszeretni? Hogyan felejtsem el, mindenrol o jut eszembe, minden percen o jar az eszemben.


2014. nov. 8. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismertem egy hasonlót (mostanra már elmúlt 30 éves), nem tudom, hogy megváltozott-e, de utánam még tudtam pár barátnőjéről, volt, akit még ismertem is (az egyikkel össze is költöztek, el is jegyezték egymást, de őt is elhagyta).

Esetleg próbáld meg, de ne ringasd magad ábrándokba, csak élvezd a jelent, ha esetleg téged is elhagyna, ne fájjon nagyon, aztán ha mégis jól sikerül, az azt jelenti, hogy feldolgozta a régi sérelmét (azért egy ilyennek ajánlanék egy pszichológust vagy egy ilyen témájú könyvet). Én baromi dühös voltam az én illetőmre anno.

2014. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

megharagudott a nőkre?

legfeljebb 1 bizonyos nőre haragszik.

tanult belőle most felhasználja a tanultakat és élvezi az előnyeit.

2014. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rólam van szó? :-D

Mert kikérem magamnak, hogy megharagudtam a nőkre! Én csak arra! Imádom a nőket. Az meg megint más dolog, hogy nehezebben tudok annyira komolyan bízni valakiben.


Amúgy persze, simán, ha már az illető túljutott ezen. Meg előbb-utóbb igénye lesz ismét komoly kapcsolatra is.

2014. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 23:39-es vagyok


Amúgy meg nem érted változna meg.... már a megközelítés rossz...

2014. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki magáért változik, saját belső elhatározásából.
2014. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!